Łagodna MENOPAUZA? Czy to możliwe? Z FEMIFLAMAXEM tak!

Okres przekwitania to jeden z trudniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Towarzyszące menopauzie zmiany takie jak: uderzenia gorąca, bóle głowy, zaburzenia snu i nastroju, obfite pocenie się, problemy ze zrzuceniem wagi, mogą znacząco obniżać jakość życia. Może pojawić się już po 40 roku życia. Jej przykre objawy często trwają od kilku do ponad dziesięciu lat. Dolegliwości menopauzy odczuwa 70% kobiet! Oczywiście, ten czas jest naturalną konsekwencją wygaśnięcia zdolności jajników do produkcji estrogenów, ale czy da się złagodzić towarzyszące temu objawy? Tak, wybierz FEMIFLAMAX z IZOFLAWONOIDAMI z czerwonej koniczyny.

DLACZEGO FEMIFLAMAX?

Suplement diety Femiflamax zawiera fitoestrogeny wyizolowanez czerwonej koniczyny (Trifolium pratense). Roślinna ta jest w Polsce szeroko rozpowszechniona, znajdziemy ją m.in. na łąkach i pastwiskach, ponadto kilka odmian uprawia się w celach przemysłowych. Izoflawonyz czerwonej koniczyny wykazują duże podobieństwo strukturalne do 17-β-estradiolu, czyli hormonu zaliczanego do żeńskich estrogenów. W związku z tym znalazły one zastosowanie przy produkcji preparatów łagodzących dokuczliwe objawy menopauzy.

W styczniu 2017 r. ogłoszono nabór do testów konsumenckich suplementu diety Femiflamax podczas, których 30 uczestniczek otrzymało jedno opakowanie produktu pozwalające na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Po zakończeniu testów poproszono panie o wyrażenie opinii nt. suplementu diety Femiflamax.

Femiflamax kontra uderzenia gorąca – uderzenia gorąca stanowią jeden z najczęściej spotykanych symptomów menopauzy, który powoduje u kobiet spory dyskomfort. U 93% uczestniczek testu w wyniku przyjmowania suplementu diety Femiflamax nastąpiła poprawa, z czego u 83% kobiet redukcja uderzeń gorąca była znaczna.

Stosuję preparat od dwóch tygodni i nie sądziłam, że po takim czasie zauważę jakieś efekty, a jednak tak się stało, dlatego mogę już w tej chwili wypełnić ankietę. Z całą pewnością Femiflamax złagodził uderzenia gorąca i nocne poty, a to było dla mnie uciążliwe. Z pewnością kupię kolejne opakowanie, bo nie odczuwam przy stosowaniu Femiflamaxu żadnych skutków ubocznych (a przy innych preparatach tego typu zdarzały mi się bóle głowy i dyskomfort w żołądku), a zachęca mnie to, że produkt zawiera naturalne składnikiJolanta T.

Redukcja zlewnych potów – mokre plamy na ubraniach rzutują negatywni na pewność siebie i życie towarzyskie. Dzięki przyjmowaniu suplementu diety Femiflamax u 93% uczestniczek testów nastąpiła redukcja zlewnych potów, z czego 79% kobiet poprawę oceniło jako znaczną.

Od pewnego czasu noszę przy sobie czystą bluzkę. Muszę bowiem przebierać się w ciągu dnia ze względu na poty towarzyszące menopauzie. Czasem wystarczy chwila, bym była cała mokra, lepiąca się itp. Pracuję z ludźmi, więc nie mogę sobie pozwolić na nieprofesjonalizm i dyskomfort.Femiflamax pomógł mi zredukować poty, ale nie wyeliminował tego niepożądanego zjawiska. Niemniej to dobry produkt, któremu warto dać szansę, gdy boryka się z przekwitaniem – Małgorzata K.

Komfort stosowania – 93% uczestniczek testów konsumenckich uznało stosowanie suplementu diety Femiflamax za komfortowe. O zadowoleniu z produktu najlepiej świadczy fakt, iż93% kobiet zamierza w przyszłości sięgnąć po kolejne opakowanie omawianego preparatu.Ponadto 93% poleciłoby Femiflamax swojej przyjaciółce, który zmaga się z dolegliwościami charakterystycznymi dla menopauzy. 93% uczestniczek uważa testowany produkt za wart swojej ceny.

Odkąd weszłam w okres przekwitania, mam problemy z zasypianiem. Jestem tak rozdrażniona, iż kładąc się dołóżka, nie potrafię pozbyć się napięcia i tym samym zasnąć. W moim życiu ostatnio nie dzieje się nic złego. Mimo to chodzę rozdrażniona i kłótliwa. Odkąd stosuję Femiflamax, moje samopoczucie uległo wyraźnej poprawie.Zniknęło napięcie nerwowe, dzięki czemu łatwiej mi się zasypia.Poprawa nastąpiła ok. 3 tygodnia stosowania i trwa nadal, ponieważ kupiłam kolejne opakowanie. Rzadko wracam do suplementów diety, ponieważ większość zwyczajnie nie działa. A tu taka miła niespodzianka – Katarzyna K.

FEMIFLAMAX z właściwościami estrogenopodobnymi zawiera IZOFLAWONOIDY z czerwonej koniczyny, które nie tylko łagodzą objawy menopauzy, ale też powstrzymują osteoporozę, korzystnie wpływają na gospodarkę lipidową, nie zwiększają ryzyka raka piersi i endometrium.

IZOFLAWONOIDY KONICZYNY CZERWONEJ ŁAGODZĄ OBJAWY CHARAKTERYSTYCZNE DLA MENOPAUZY:

 • uderzenia gorąca, nadmierną potliwość,
 • zaburzenia snu, nadmierną nerwowość,
 • depresyjny nastrój, zawroty głowy,
 • problemy z koncentracją, bóle głowy,
 • bóle stawów,
 • zaburzenia rytmu serca, suchość pochwy,
 • ból przy odbywaniu stosunku płciowego,
 • spadek libido

Zawarta w preparacie witamina B6 przyczynia się do regulacji czynności hormonalnej,
a kwas foliowy wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. W swoim składzie suplement diety posiada również czarny pieprz, który jest źródłem piperyny – naturalnego spalacza tkanki tłuszczowej.

czarny pieprz +proces mikronizacji = zwiększenie wchłanialności składników preparatu


SALUS NATURA – FEMIFLAMAXto nowa, doskonalsza formuła dotychczasowego produktu tj. FEMIFLAVONU – środka niwelującego skutki menopauzy.

Na podstawie testów skuteczności przeprowadzonego wśród konsumentek suplementu:

 • 72% potwierdziło ogólną poprawę nastroju,
 • 93% ograniczenie nocnych potów,
 • 93% złagodzenie uderzeń gorąca,
 • 93% kobiet poleciłoby FEMIFLAMAX swojej przyjaciółce !

Więcej informacji: www.lagodnamenopauza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *