Laser Thunder – usuwanie niechcianych włosków ze zdwojoną siłą!

Domowa depilacja, zwłaszcza wykonywana za pomocą maszynki do golenia, jest jak Dzień Świstaka – codziennie to samo! Marzysz o permanentnej gładkości? Warto w końcu zdecydować się na depilację laserową. Obecnie numerem jeden jest laser Thunder – łączy w sobie moc dwóch laserów i skutecznie usuwa włoski, niezależnie od ich typu czy koloru skóry.

Depilacja laserowa – dla kogo?

Laser Thunder to rozwiązanie dla osób najbardziej wymagających w kwestii depilacji. Umożliwia indywidualne dostosowanie parametrów leczenia, bez kompromisów między bezpieczeństwem a skutecznością. Naprzemienna technologia laserowa (połączenie dwóch długości fali) sprawia, że na zabieg mogą zdecydować się osoby o różnych kolorytach skóry i każdym typie owłosienia. W zależności od poziomu zawartości melaniny w skórze i włosie, laser Thunder daje możliwość dobrania optymalnych parametrów zabiegu – osoba wykonująca zabieg może wybrać emisję pojedynczej lub podwójnej długości fali, zastosować impulsy symultaniczne lub sekwencyjne. Urządzenie to jest bardzo elastyczne pod tym względem!

Laser Thunder – co go wyróżnia?

Thunder to najnowszy, najszybszy i najmocniejszy wśród laserów do depilacji. Stanowi połączenie dwóch najbardziej skutecznych rodzajów lasera:

  • aleksandrytowego o długości fali 755 nm,
  • neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm.

Jak podkreślają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, zabieg laserem Thunder, w porównaniu do innych metod depilacji laserowej, jest stosunkowo mało bolesny i trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut na danym obszarze.

Usuwanie nadmiernego owłosienia laserem Thunder odbywa się na dwa sposoby: za pomocą dostarczenia wysokich impulsów fluencji w postaci pojedynczego strzału lub za pomocą techniki „w ruchu” dla zwiększenia komfortu pacjenta. W trakcie zabiegu melanina w łodydze włosa pochłania promieniowanie laserowe, przez co zostaje usunięta, a cebulki włosów, odpowiedzialne za ich wzrost, zostają zlikwidowane dzięki przegrzaniu.

Trwałość efektów fotodepilacji

Laser Thunder ma zdolność do bardzo szybkiego wychwytywania melaniny w skórze, nawet we włosach we wczesnej fazie wzrostu. Dzięki temu zabieg przynosi bardzo szybkie rezultaty. Aby uzyskać pożądane efekty, konieczne jest przystąpienie do serii zabiegów. O liczbie sesji laseroterapii decyduje kosmetolog wykonujący zabieg, po przeprowadzeniu dokładnej konsultacji z pacjentem i analizie jego typu owłosienia. Częstotliwość epilacji jest uzależniona od umiejscowienia obszaru zabiegowego:

  • twarz – co 4 tygodnie,
  • ręce, plecy, brzuch, bikini – co 6 tygodni,
  • nogi – co 8 tygodni.

Takie odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii są wystarczające, aby kolejne włosy wchodzące w fazę wczesnego anagenu, były zauważalne dla lasera Thunder. Zabieg powtarzany w formie serii daje możliwość wychwycenia wszystkich momentów, w których włosy są w fazie anagenu. Zniszczona termicznie macierz włosa wraz z cebulką nie jest wtedy w stanie się zregenerować, a zatem – włos nie ma możliwości ponownego wzrostu.

Zastanawiasz się na jak długo wystarcza wykonanie serii depilacji laserem Thunder? Po przeprowadzeniu zalecanej serii zabiegów usunięte włoski w większości nie odrosną już nigdy, więc można praktycznie zapomnieć o uciążliwej tradycyjnej depilacji i goleniu. Celem terapii laserem Thunder jest uzyskanie optymalnego efektu – niemal całkowitego (około 97%) usunięcia owłosienia.

Planujesz depilację laserową? Dowiedz się więcej na temat epilacji laserem Thunder: https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
zabiegi

Zestaw do hybrydy – podstawa udanego manicure’u

Planujesz zrobić sobie manicure hybrydowy? To świetnie! Z pewnością masz już podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci: pilnik, cążki, waciki, zmywacz… Zanim zaczniesz swoją przygodę z hybrydą, zapoznaj się także z pozostałymi dostępnymi w sklepach produktami, które pozwolą Ci zostać mistrzynią samodzielnej stylizacji paznokci. Baza, top, cleaner – czy na pewno ich potrzebujesz? Przede wszystkim rozejrzyj […]

Czytaj...
zabiegi

Kampania wizerunkowa Derma Instytut

Klinikę Derma Instytut we Wrocławiu odwiedziła Ambasadorka – Monika Richardson. Niesamowita energia, elegancja i szeroki uśmiech to jej znaki rozpoznawcze, a optymizmem jest w stanie zarazić każdego. 

Czytaj...