Modne akcesoria do włosów na lato

0

Lato jest tą porą roku, gdy słońce i ciepło pozwalają nam na ekspozycję całego ciała, ciesząc się pełną swobodą i wakacyjnymi przyjemnościami. To właśnie też latem zarówno to, co dostrzegamy na zewnątrz, jak i nasz zazwyczaj skąpy strój, stają się niezwykle kolorowe. Możemy wówczas pozwolić sobie na spełnienie przeróżnych fantazji, ubarwiając nasz wygląd ciekawymi dodatkami.

Jednym z atrakcyjniejszych, a zarazem i dających dużo możliwości aranżacji, są zapewne różnego rodzaju ozdoby do włosów. Tworząc kolekcje tegoroczne, projektanci często sięgają do pełnego przepychu i niespotykanej estetyki epoki rokoko, gdy mieliśmy do czynienia z niezwykle rozłożystymi sukniami i fryzurami upinanymi mocno w górę.

Jakie akcesoria do włosów wybrać?

Pośród tegorocznych ozdób do włosów królować zatem będą perły, skórzane rzemyki, mieniące się różnymi kolorami kryształki, okazałe materiałowe kokardy czy też biżuteryjne opaski. To wszystko, wraz z cudnie kolorowymi chustami, stanowi serce trendów obowiązujących podczas tegorocznego lata.

Zatem nie bójmy się sięgać po piękne perłowe ozdoby czy też spinki, wzbogacone częstokroć błyszczącymi cyrkoniami, nawlekanymi na elastyczne gumki i oplatanymi wokół związanych na czubku głowy koków i biżuteryjnych opasek.

Równie pięknym elementem będzie też wzorzysta apaszka. Można ją doskonale wpleść w opadające włosy czy też warkocze. Można też spiąć na kokardę na czubku głowy, jak robiły to tancerki w latach 70-tych ubiegłego wieku.

Do łask powracają też niezastąpione opaski, jednak raczej w formie cienkich tasiemek nawlekanych koralikami czy też nieregularnych plecionek rzemykowych. Ponadto, furorę w obecnym sezonie robią też wyglądające jak skórzane, rzemyki oplecione wokół luźno puszczonych włosów lub związanego kucyka.

Kolorowo, barwnie, odważnie…

Hitem sezon są też kolorowe materiałowe opaski i gumki. Stanowią ciekawe wykończenie stroju. Praktyczne, niezwykle kobiece i bardzo wygodne.

Generalnie tegoroczny sezon letni, w zakresie ozdób do włosów, jest niezwykle barwny i nad wyraz interesujący. Praktycznie każda kobieta znajdzie w tym coś, co ją zainspiruje i pozwoli poczuć się piękną, modną i niesamowicie atrakcyjną.

Redakcja testuje: Otrzymałyśmy od Malinne.pl Kasi Radeckiej zestawy pięknie wykonanych materiałowych opasek i gumek do włosów. W kolejnym tygodniu przygotowujemy sesję nad morzem i wrócimy z informacją, jak się sprawdzają takie akcesoria. Jakościowo i kolorystycznie jesteśmy zachwycone:) Zestawiłyśmy je ze strojami kąpielowymi Gabbiano z tegorocznych kolekcji. Zobaczcie sami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here