Na czym polegają typowe zabiegi chirurgii plastycznej?

0


Powiększanie piersi.
To wciąż najpopularniejszy z zabiegów, nie tylko wśród gwiazd. Chociaż wiele celebrytek przyznaje się do niego: biust powiększyły sobie m.in. Pamela Anderson, Paris Hilton, Iwona Węgrowska i Mart „Mandaryna” Wiśniewska. Sam zabieg polega na umieszczeniu implantów po piersią przez niewielkie, 3-4cm cięcie. Zabieg można wykonać profesjonalnie w klinice proclinic.pl. Powiększanie piersi wykonane przez umiejętnego chirurga nie pozostawia prawie żadnego śladu, dostępne są też nowoczesne kremy poprawiające wygląd ewentualnych blizn.

 

Redukcja i podciąganie piersi. Duży biust nie zawsze musi był błogosławieństwem. Należy pamiętać, że duże piersi to obciążenie dla naszego kręgosłupa i pleców, czasem mogą też wyglądać karykaturalnie i nieproporcjonalnie do reszty naszego ciała. Ból kręgosłupa skłonił do redukcji piersi Karolinę Gilon, gwiazdę Miłości na bogato. Operacja polega na usunięciu nadmiary tkanki tłuszczowej i nie jest zalecana kobietom poniżej 20 roku życia, kiedy biust może jeszcze rosnąć.

Liposukcja. Prosty i szybki sposób na pozbycie się nadmiaru tłuszczu z organizmu. Chirurg usuwa nawet do 3-4 litrów tłuszczu przez cienkie kaniule, za pomocą ssania podciśnieniowego. Zabieg nie ogranicza się do usunięcia tłuszczu, polega przede wszystkim na wymodelowaniu sylwetki zgodnie z oczekiwaniami klientki.

Lifting twarzy i szyi. W zupełnie naturalny sposób z wiekiem na skórze pojawiają się zmarszczki. Najbardziej widoczna jest wiotczejąca pod wpływem stresu i promieniowania słonecznego skóra twarzy i szyi. Zabieg liftingu naciąga skórę na tych obszarach poprzez usunięcie nadmierną ilości skóry i tłuszczu, oraz wzmocnienie podskórnego aparatu powięźli mięśni mimicznych twarzy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here