Na miarę każdej kobiety

 
Szczególnie ważne jest, aby wybrać urządzenie, które zapewni wysoką jakość ściegów i zadba o tkaninę, nie niszcząc efektów wysiłku włożonego w skomponowanie nowego elementu garderoby. Już od 29 września we wszystkich sklepach Lidl dostępne będą nowoczesne maszyny do szycia z owerlokiem, które pozwolą nadać Twoim ubraniom unikalny styl i zachwycić wszystkich Twoją wyobraźnią. Wysoka jakość urządzenia poświadczona jest natomiast przez niezależny instytut TÜV SÜD.

 
Do szycia, ozdabiania i cerowania
Maszyna do szycia marki SilverCrest dzięki zastosowaniu w niej m.in. pokrętła regulacji szerokości lub wyboru ściegu umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i ozdobnych ściegów. Dodatkowo zastosowany w maszynie owerlok pozwala na szycie i finezyjne ozdabianie ubrań. Automatyczne nawijanie i funkcja szycia wstecz usprawni proces tworzenia nowych kreacji. Po skończonej pracy maszynę można w łatwy sposób przenieść, a specjalny pokrowiec ochroni urządzanie przed kurzem.
 

 
Do produktu dołączony został 26-częściowy komplet dodatków składający się m.in. ze stopki do zamków błyskawicznych, przyrządu do usuwania szwów lub prowadnika, zapewniając dzięki temu szeroki wachlarz krawieckich możliwości. Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję i atest jakości TÜV SÜD. Cena: 299 PLN/opakowanie
 
 
 
Napotykając oznaczenie TÜV SÜD, można być pewnym, że wszystkie elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego i narzędzia zakupione w Lidlu spełniają wysokie standardy wytrzymałości i niezawodności. TÜV SÜD to bowiem marka, która od 130 lat tworzy procedury kontrolne dla coraz to nowych dziedzin przemysłu oraz wyznacza globalne standardy bezpieczeństwa i jakości. Obecnie ta niezależna firma badawcza obecna jest w 60 krajach, skupiając w swoich szeregach ponad 14000 pracowników.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać?

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...