Na miarę każdej kobiety

 
Szczególnie ważne jest, aby wybrać urządzenie, które zapewni wysoką jakość ściegów i zadba o tkaninę, nie niszcząc efektów wysiłku włożonego w skomponowanie nowego elementu garderoby. Już od 29 września we wszystkich sklepach Lidl dostępne będą nowoczesne maszyny do szycia z owerlokiem, które pozwolą nadać Twoim ubraniom unikalny styl i zachwycić wszystkich Twoją wyobraźnią. Wysoka jakość urządzenia poświadczona jest natomiast przez niezależny instytut TÜV SÜD.

 
Do szycia, ozdabiania i cerowania
Maszyna do szycia marki SilverCrest dzięki zastosowaniu w niej m.in. pokrętła regulacji szerokości lub wyboru ściegu umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i ozdobnych ściegów. Dodatkowo zastosowany w maszynie owerlok pozwala na szycie i finezyjne ozdabianie ubrań. Automatyczne nawijanie i funkcja szycia wstecz usprawni proces tworzenia nowych kreacji. Po skończonej pracy maszynę można w łatwy sposób przenieść, a specjalny pokrowiec ochroni urządzanie przed kurzem.
 

 
Do produktu dołączony został 26-częściowy komplet dodatków składający się m.in. ze stopki do zamków błyskawicznych, przyrządu do usuwania szwów lub prowadnika, zapewniając dzięki temu szeroki wachlarz krawieckich możliwości. Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję i atest jakości TÜV SÜD. Cena: 299 PLN/opakowanie
 
 
 
Napotykając oznaczenie TÜV SÜD, można być pewnym, że wszystkie elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego i narzędzia zakupione w Lidlu spełniają wysokie standardy wytrzymałości i niezawodności. TÜV SÜD to bowiem marka, która od 130 lat tworzy procedury kontrolne dla coraz to nowych dziedzin przemysłu oraz wyznacza globalne standardy bezpieczeństwa i jakości. Obecnie ta niezależna firma badawcza obecna jest w 60 krajach, skupiając w swoich szeregach ponad 14000 pracowników.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   (fem)ciekawostki

   HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

    To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

    Czytaj...