Na początku był oddech

"Puls Wszechświata staje się pulsem Twego oddechu i Twego serca. Gdy otwiera się Twój oddech, otwiera się Twoje serce.
Rebirthing jest szczytowym doświadczeniem życia i miłości osiąganym minimalnym wysiłkiem i stosunkowo niedrogim. Co więcej, jego rezultaty są trwałe. Rebirthing jest niewidzialnym kluczem do Twego serca".
(Bob Mandel "Terapia Otwartego Serca)
Od oddechu wiele zależy; wpływa on zarówno na nasze zdrowie, jak na energię i nastrój, w jakim się znajdujemy. Oddech jest nie tylko procesem biologicznym, ale też emocjonalnym i duchowym. Jego rytm zmienia się pod wpływem myśli, nastrojów i uczuć – pomiędzy oddechem a psychiką istnieje ścisły związek. Zależnie od tego, czy oddychamy swobodnie czy w sposób skrępowany – świat się dla nas zmienia.
Oddech towarzyszy nam od pierwszych chwil życia. Już w momencie narodzin kształtuje się oddychanie i jego zasadnicze bloki. Powstały wówczas model zostaje utrwalony i warunkuje sposób, w jaki przeżywamy życie. Ponieważ blokady tkwią wewnątrz nas od bardzo dawna, zwykle nie zdajemy sobie nawet sprawy z ich obecności. Nie wiemy, że to one powodują większość życiowych problemów.

Praca z oddechem uzdrawia sposób oddychania oraz związane z nim schematy emocjonalne, co prowadzi do przemiany obrazu siebie i świata. Wykroczenie poza postrzeganie świata z perspektywy ograniczonego umysłu pozwala doświadczyć wglądów w przyczyny problemów obecnych w życiu i transformuje je.
Rezultatem jest radosna integracja, co pozwala nam pełniej kochać i bardziej cieszyć się życiem!

Podczas warsztatu:

    * dowiesz się o wpływie doświadczeń z życia płodowego i przebiegu porodu na poziom lęku, hormonów stresu, a nawet stosunku do siebie i świata � w teorii i doświadczeniu (psychologia prenatalna, skrypty porodowe, medytacja poczęcia),
    * poznasz techniki świadomego oddychania oraz ćwiczenia, które od razu możesz zastosować w codziennym życiu,
    * doświadczysz korzyści płynących z sesji oddechowych.

Korzyści z sesji oddechowych są natychmiastowe:

    * redukcja stresu poprzez głęboką relaksację,
    * lepsze zdrowie i doskonałe samopoczucie,
    * więcej młodzieńczej witalności i energii,
    * stabilizacja emocjonalna,
    * efektywniejsze rozwiązywanie problemów,
    * zwiększona zdolność postrzegania i dokonywania pozytywnych zmian,
    * jasność umysłu,
    * poprawniejsze i łatwiejsze stosunki międzyludzkie,
    * spokój wewnętrzny, zdolność do współodczuwania i empatii,
    * poczucie trwałego szczęścia,
    * poszerzenie świadomości,
    * wyższe poczucie własnej wartości,
    * poczucie, że jest się wypełnionym energią, że jest się w stanie równowagi wewnętrznej, że jest się połączonym ze źródłem energii kosmicznej,
    * głębokie poczucie celu i sensu życia.

prowadzi
Ewa Mikołajczak  (poprzednio Jurkowlaniec)
Trener i Doradca Rozwoju Osobistego Instytutu Ewy Foley, Praktyk Pracy z Oddechem.
Ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Alternatywnej "Breathconnection", prowadzoną przez Nemi Nath z Australii. Jest instruktorem Choreoterapii. Master of Art in NLP. Szkoliła się również u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You). Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing. Kończy psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Jest mamą dorosłej córki. Jej pasją jest inspirowanie i edukowanie ludzi w rozwoju do lepszego i szczęśliwszego życia. Poznanymi i sprawdzonymi przez siebie metodami z entuzjazmem i radością dzieli się z innymi.
 
sobota i niedziela, godz. 10 – 18
(z godzinną przerwą obiadową)

miejsce podamy przy zapisach

Inwestycja: 300 zł
Zgłaszając udział i dokonując wpłaty  zaliczki  50pln ( lub od razu całej kwoty)
do  29 sierpnia na konto:
Aleksandra Stanek
Gabinet Psychologiczny
11 1140 2017 0000 4202 0916 2878
w treści: warsztat wrzesień
możesz uzyskać zniżkę związaną z wczesnym zgłoszeniem
– Twoja inwestycja to 270 zł.
 
Prosimy o przyniesienie notesu, polecamy wygodne ubranie.
 
Pozdrawiamy i zapraszamy
Instytut Ewy Foley – filia w Poznaniu
www.foley.com.pl
 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...