Niezłomny Louis Zamperini

Tak rozpoczyna się historia Louisa Zamperiniego, która porwała miliony czytelników na całym świecie. Pokazała, że każdy z nas może być niezłomny.  Odyseja Louisa Zamperiniego to dowód na to, że można wyjść cało z każdej opresji.
 
Chłopak znikąd, który dzięki uporowi i determinacji wywalczył sobie miejsce w drużynie olimpijskiej. Zestrzelony nad Pacyfikiem przez 47 dni dryfował na oceanie, broniąc się zarówno przed kulami wroga, jak i szczękami wygłodniałych rekinów. Wyszedł zwycięsko ze starcia z psychopatycznym komendantem. Zdobył miłość kobiety, która była poza zasięgiem jego możliwości. A gdy było trzeba, potrafił pokonać nawet samego siebie.
 
Louis Zamperini – człowiek taki jak każdy z nas.
Bohater, który nigdy się nie poddał.
 
To historia jedna na miliard… wydaje się stworzona po to, by wszyscy recenzenci mogli użyć wszystkich tych określeń, których na ogół unikają jak ognia: niesamowita, niezapomniana, pasjonująca, mrożąca krew w żyłach, inspirująca.       
„New York”
 
„To co zdarzyło się Louie Zamperiniemu zdumiewa. Przekonałam się nie po raz pierwszy, że najbardziej nieprawdopodobne są historie prawdziwe.”
Małgorzata Szejnert
 
Historia Zamperiniego porwała już miliony czytelników na całym świecie. Od listopada 2010 roku  Niezłomny nie spadł z listy 10 najlepszych bestsellerów książkowych w największej na świecie księgarni internetowej Amazon!
 
Prawa do ekranizacji Niezłomnego kupiła już wytwórnia Universal.
 
Książka zebrała znakomite recenzje od krytyków i czytelników. Otrzymała maksymalną ocenę (5 gwiazdek) w największej na świecie księgarni internetowej Amazon.  Na 1700 opinii recenzentów  ponad 1500  osób oceniło książkę jako rewelacyjną.
 

podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
(fem)życie i historie polecane

ZAJC – Rodzinna historia

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC. 

Czytaj...