Nowa garderoba Apperia marki Raumplus

Firma Raumplus wprowadziła do oferty system do przechowywania Apperia. Nowość doskonale sprawdzi się jako garderoba walk-in lub regał w szafie wnękowej.

Raumplus, nowa garderoba w systemie Apperia, drzwi przesuwne S1200AIR

Systemy do przechowywania są mocnym punktem oferty Raumplus – marka konsekwentnie rozwija je od wielu lat. Wśród oferowanych przez niemieckiego producenta regałów są modele mające ażurową aluminiową konstrukcję czy też zabudowy wykonane na bazie płyt.

Teraz w katalogu systemów do przechowywania pojawił się model Apperia, który jest całkowicie nowym rozwiązaniem w ofercie marki. Za plecami mebla ukryte są metalowe profile, na których zawieszane są półki, wieszaki podświetlane ledowo i szuflady. Dzięki temu technicznemu zabiegowi w modelu nie ma bocznych ścianek. Apperia ma zatem całkowicie otwarty charakter, zapewniający łatwy dostęp do zawartości. Nowość daje szerokie możliwości spersonalizowania mebla.

Przede wszystkim regał zamawiany jest na wymiar, zatem nie ograniczają nas sztywne szerokości modułów. Maksymalna wysokość zabudowy to nawet 262 cm. Zatem regał z łatwością dopasujemy do każdego pomieszczenia. Również pod względem wyglądu mebel oferuje szerokie możliwości wyboru. Półki i szuflady pokryte mogą zostać lakierem lub wysokiej klasy laminatami, które wiernie odwzorowują różnego rodzaju forniry. Z kolei jako wykończenie pleców mebla może pojawić się lustro, tapeta, szkło lakierowane, skóra czy spiek kwarcowy. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia i efekt jaki chcemy osiągnąć.

Model Apperia zaprojektowany został tak, by miał uniwersalne przeznaczenie. To od decyzji użytkownika zależy czy będzie garderobą typu walk-in zamkniętą za szklanymi drzwiami, regałem w szafie wnękowej czy też biblioteką w salonie. www.raumplus.pl

Raumplus, nowa garderoba w systemie Apperia, drzwi przesuwne S1200AIR

Raumplus, nowa garderoba w systemie Apperia z widocznym sposobem montażu wyposażenia

——

Raumplus to marka wyspecjalizowana w dziedzinie szaf i garderób, drzwi wewnętrznych oraz szklanych ścianek. Od ponad ćwierć wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyższa jakość produktów jest dla Raumplus priorytetem, który gwarantuje ściśle kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen. Testom podlegają poszczególne komponenty używane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałość w codziennym użytkowaniu oraz odporności na warunki skrajne m.in. na uderzenie.

Charakterystyczne dla stylu Raumplus są eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykończenia. Najnowszym rozwiązaniem, które pojawiło się w ofercie jest wykończenie drzwi przesuwnych spiekami ceramicznymi i skórą. Ponadto w portfolio marki są garderoby z modnymi wielkoformatowymi przeszkleniami, które dają spektakularny efekt witryny.

Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwiązania w zakresie aranżowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. iF, Germad Design Awards i prestiżowy Red Dot 2009 za projekt garderoby Cornice oraz Red Dot 2019 za drzwi przesuwne z ekranem TV S1200LED. Raumplus jest obecny na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 70 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Polsce, Rosji i Szwajcarii. www.raumplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *