Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Jest ona przede wszystkim kapłanką domowego ogniska. Mocno przywiązuje się do osób, które kocha – są dla niej całym światem. Może to być trochę niebezpieczne, ponieważ często wtedy zapomina o sobie. Jest rozsądna, jednak numerologia 6 pokazuje, że osoba z taką cyfrą urodzeniową może łatwo popadać również w skrajności. 

Mocne i słabe strony numerologicznej 6

Szóstka jest wyważona i poukładana – wyróżnia ją urocze usposobienie, kultura i empatia. Zawsze dba o dobre samopoczucie wszystkich ludzi, z którymi spędza czas. Ceni sobie możliwość wspierania innych i chętnie poświęca im uwagę, stając się ich dobrym duchem i wspaniałym opiekunem. Często zapomina jednak o własnych potrzebach. Dla szóstki rodzina jest najważniejsza na świecie. Lubi się poświęcać bliskim, ale może stać się zbyt zaborcza i zazdrosna. Wynika to z tego, że panicznie boi się zdrady. 

Numerologiczna 6 charakteryzuje się wyważonym zachowaniem i bardzo uważa, by nikogo nie urazić. Nie pozwoli sobie na plotkowanie o tajemnicach drugiej osoby, ponieważ wie, jak bardzo mogłoby to się okazać bolesne. Niestety słabo radzi sobie z problemami i stara się ich unikać jak ognia – są dla niej zbyt przytłaczające. Nie lubi analizować sytuacji i ma trudności z podejmowaniem przemyślanych decyzji. Woli oddać kwestie decydowania swojemu partnerowi. Wtedy czuje się o wiele bezpieczniej i pewniej.

Numerologiczna 6 w związkach 

W miłości szóstka kocha na zabój. Rozpływa się w tym uczuciu i lubi nim obdarzać innych. Panicznie boi się jednak odrzucenia, dlatego potrzebuje czasu, żeby się otworzyć. Związku potrzebuje jak tlenu, by czuć się bezpiecznie. Od partnera oczekuje natomiast czułości, bliskości i romantyzmu. Warto wśród partnera poszukać innej szóstki – obie mogą stworzyć związek idealny ze względu na podobieństwo charakterów. Wrażliwa natura jednak dwie takie same wibracje może zgubić w brutalnym świecie. 

Szóstka powinna szukać bardziej zdecydowanych i silnych wibracji. Udaną relację stworzy z władczą jedynką – dzięki niej będzie się czuła potrzebna. Numerologia 3 i 6 pokazuje, że radość życia 3 będzie bardzo podobała się 6, ale jej zmienność i niezdecydowanie mogą być dla szóstki niewygodne. Numerologia 9 i 6 odsłania taką relacją jako mocno skomplikowany związek. Ekscentryczność 9 może być trudna do zaakceptowania dla stosunkowo konserwatywnej 6.

podobne wpisy

(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...
(fem)akademia

 Pielęgnacyjne #musthave na jesień!

Jesień to idealny czas na regenerację skóry. Letnie temperatury, urlop spędzony na słonecznej plaży, wycieczki pełne przygód – te wakacyjne miesiące wymagały szczególnej pielęgnacji. Czy udało Ci się o nią zadbać? Ogłaszamy koniec urlopu od pielęgnacyjnych nawyków! Wróć do równowagi i wybierz kosmetyki, które nie tylko zadbają o odpowiednie nawilżenie ale i o dobrą kondycję […]

Czytaj...