Ogród marzeń.

Żeby stworzyć taki ogród, twierdzi autorka, trzeba zanurzyć się w kosmos „zielonych” znaków zodiaku i poznać wzorce istniejące w świecie roślin.
Te wzorce należy potem połączyć w ogrodzie w kompozycje zgodne z gustem i skłonnościami jego właściciela.
Ogrody tego rodzaju, popularne na Zachodzie, zyskują coraz większą popularność także w Polsce.

Regina Engelke
OGRÓD MARZEŃ
Tłum. Ewa Zigler-
-Brodnicka
format 170×240 mm
liczba stron 72
oprawa miękka
cena detaliczna 15 zł
EAN 9788311110205

podobne wpisy

dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...