Płynny chlorofil – Twoja naturalna dawka energii na każdy dzień

0

Chlorofil kojarzysz jedynie z lekcji biologii, gdzie szczegółowo omawiano schemat fotosyntezy? Najwyższy czas to zmienić! Ten niepozorny składnik ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Jest niezbędny do życia nie tylko kwiatów, warzyw czy owoców, ale również ludzi. Pij chlorofil na zdrowie i ciesz się jego niezwykłymi właściwościami!

Zielona moc

Chlorofil nazywany jest płynną energią. Hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich i toksyn. Usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Przyczynia się do ograniczenia ryzyka wystąpienia wielu poważnych chorób, a nawet wspomaga ich leczenie. Porównywany jest do witaminy D, dlatego zaleca się jego przyjmowanie

Znajdź chlorofil

Skąd pozyskać chlorofil? Oczywiście z zielonych warzyw i owoców! Najwięcej chlorofilu znajduje się w produktach surowych, ponieważ nie tracą one swoich wartości odżywczych w przeciwieństwie do tych, które są poddawane obróbce termicznej. Obecnie jednak bardzo trudno kupić warzywa czy owoce, które są nie tylko w pełni ekologiczne, ale też bogate w chlorofil. Z tego też powodu najprostszym oraz najrozsądniejszym rozwiązaniem jest odpowiednia suplementacja. DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Zasada jest prosta – im więcej chlorofilu w naszym ciele, tym lepiej. Pij my go więc na zdrowie!

Cena: 97 zł

www.duolife.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here