Poczuj dotyk Linerase – w trosce o komfort dłoni

Dłonie to nie tylko nasza wizytówka widoczna nieomal w każdej społecznej sytuacji, ale i droga do bliższego kontaktu i okazywania czułości. To dotyk umożliwia przekazywanie uczuć, wyrażanie tego, co trudno przekazać słowami. Jedwabista i delikatna powierzchnia dłoni staje się językiem miłości. O czym zaś mówią popękane ręce, szorstka i zwiotczała skóra? Jak o nią dbać?    

Kobiece dłonie codziennie narażane są na uszkodzenia mechaniczne. Częste mycie rąk  czy codzienne zmywanie naczyń narażają delikatne tkanki na ciągły kontakt z niekorzystnymi czynnikami, pogarszając ich kondycję i wygląd. Zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne, a dłonie stają się wiotkie i nieprzyjemne w dotyku. 

By temu zapobiec próbujemy różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Natłuszczanie czy kąpiel dłoni w oliwie z oliwek mogą wspomóc proces odnowy biologicznej, ale czy faktycznie okażą się wystarczające? Jakie zaś wsparcie dla naszej skóry może zaoferować terapia kolagenem i biostymulacja Linerase? 

Przełomowa terapia świetną metodą pielęgnacji

Skóra dłoni, w przeciwieństwie do innych obszarów ciała, ma niewielką ilość gruczołów łojowych i cienką warstwę tkanki tłuszczowej. Z tego powodu starzeje się zdecydowanie szybciej niż twarz, jest szczególnie wrażliwa. Dłonie dodatkowo narażone na szkodliwe działania czynników zewnętrznych zasługują na intensywną pielęgnację. Szczególnie ich zewnętrzna – słabsza część. Ta wewnętrzna część dłoni ma bowiem nieco mocniejszą strukturę – bardziej zbitą. By zapewnić skórze odpowiednią ochronę należy sięgać do skutecznych metod – wpływając na naturalne procesy bioregeneracji. Taką biologiczną odnowę skóry zapewni zabieg Linerase. Działa nie tylko profilaktycznie i odmładzająco, ale wspiera procesy naprawcze skóry pobudzając powstawania i namnażanie się fibroblastów. To za sprawą tych komórek skóra zachowuje swoją elastyczność, sprężystość i lśniący wygląd – oznaki młodości.

Terapia LINERASE jest rekomendowana przez lekarzy do odnowy skóry dłoni, jak również innych delikatnych obszarów twarzy i ciała. Z powodzeniem może być stosowana na okolice dekoltu i szyi oraz do przywrócenia jędrności, wypełnienia ubytków (np. blizn potrądzikowych i zanikowych), redukcji zmarszczek czy rozstępów. Zabieg polega na podaniu do skóry właściwej za pomocą drobnych nakłóć roztworu atelokolagenu Linerase. Podzielona na etapy kuracja najczęściej obejmuje od 2 do 4 spotkań z lekarzem, który decyduje o ich liczbie i częstotliwości. Stosowana bez względu na wiek biostymulacja Linerase za każdym razem jest indywidualnie dobierana do potrzeb i oczekiwań pacjenta. W celach profilaktyki można korzystać z zabiegów już od 25. roku życia. 

Pamiętajmy, iż preparat zaliczany do grupy tkankowych stymulatorów, które intensywnie pobudzają produkcję kolagenu dzięki czemu w naturalny sposób wspierają organizm i odbudowują skórę właściwą. Całkowita kuracja Linerase przynosi poprawę elastyczności, napięcia, zagęszczenia skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od zabiegu. Polki pokochały Linerase za terapeutyczny efekt odnowy i szybko zauważalne efekty, jak również za krótki czas rekonwalescencji pozabiegowej, a zwłaszcza kompleksową troską o pacjenta. 

Warto poznać skuteczne metody pielęgnacji – nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej i efektywnie zatroszczyć się o swój wygląd.  Poczuj dotyk Linerase na własnej skórze i już dziś sprawdź ofertę online.  Zapraszamy! 

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...
LUMI Color Art Desirée
(fem)uroda

Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

Czytaj...