Poczuj dotyk Linerase – w trosce o komfort dłoni

Dłonie to nie tylko nasza wizytówka widoczna nieomal w każdej społecznej sytuacji, ale i droga do bliższego kontaktu i okazywania czułości. To dotyk umożliwia przekazywanie uczuć, wyrażanie tego, co trudno przekazać słowami. Jedwabista i delikatna powierzchnia dłoni staje się językiem miłości. O czym zaś mówią popękane ręce, szorstka i zwiotczała skóra? Jak o nią dbać?

Kobiece dłonie codziennie narażane są na uszkodzenia mechaniczne. Częste mycie rąk czy codzienne zmywanie naczyń narażają delikatne tkanki na ciągły kontakt z niekorzystnymi czynnikami, pogarszając ich kondycję i wygląd. Zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne, a dłonie stają się wiotkie i nieprzyjemne w dotyku.

By temu zapobiec próbujemy różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Natłuszczanie czy kąpiel dłoni w oliwie z oliwek mogą wspomóc proces odnowy biologicznej, ale czy faktycznie okażą się wystarczające? Jakie zaś wsparcie dla naszej skóry może zaoferować terapia kolagenem i biostymulacja Linerase?

Przełomowa terapia świetną metodą pielęgnacji

Skóra dłoni, w przeciwieństwie do innych obszarów ciała, ma niewielką ilość gruczołów łojowych i cienką warstwę tkanki tłuszczowej. Z tego powodu starzeje się zdecydowanie szybciej niż twarz, jest szczególnie wrażliwa. Dłonie dodatkowo narażone na szkodliwe działania czynników zewnętrznych zasługują na intensywną pielęgnację. Szczególnie ich zewnętrzna – słabsza część. Ta wewnętrzna część dłoni ma bowiem nieco mocniejszą strukturę – bardziej zbitą. By zapewnić skórze odpowiednią ochronę należy sięgać do skutecznych metod – wpływając na naturalne procesy bioregeneracji. Taką biologiczną odnowę skóry zapewni zabieg Linerase. Działa nie tylko profilaktycznie i odmładzająco, ale wspiera procesy naprawcze skóry pobudzając powstawania i namnażanie się fibroblastów. To za sprawą tych komórek skóra zachowuje swoją elastyczność, sprężystość i lśniący wygląd – oznaki młodości.

Terapia LINERASE jest rekomendowana przez lekarzy do odnowy skóry dłoni, jak również innych delikatnych obszarów twarzy i ciała. Z powodzeniem może być stosowana na okolice dekoltu i szyi oraz do przywrócenia jędrności, wypełnienia ubytków (np. blizn potrądzikowych i zanikowych), redukcji zmarszczek czy rozstępów. Zabieg polega na podaniu do skóry właściwej za pomocą drobnych nakłóć roztworu atelokolagenu Linerase. Podzielona na etapy kuracja najczęściej obejmuje od 2 do 4 spotkań z lekarzem, który decyduje o ich liczbie i częstotliwości. Stosowana bez względu na wiek biostymulacja Linerase za każdym razem jest indywidualnie dobierana do potrzeb i oczekiwań pacjenta. W celach profilaktyki można korzystać z zabiegów już od 25. roku życia.

Pamiętajmy, iż preparat zaliczany do grupy tkankowych stymulatorów, które intensywnie pobudzają produkcję kolagenu dzięki czemu w naturalny sposób wspierają organizm i odbudowują skórę właściwą. Całkowita kuracja Linerase przynosi poprawę elastyczności, napięcia, zagęszczenia skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od zabiegu. Polki pokochały Linerase za terapeutyczny efekt odnowy i szybko zauważalne efekty, jak również za krótki czas rekonwalescencji pozabiegowej, a zwłaszcza kompleksową troską o pacjenta.

Warto poznać skuteczne metody pielęgnacji – nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej i efektywnie zatroszczyć się o swój wygląd. Poczuj dotyk Linerase na własnej skórze i już dziś sprawdź ofertę online. Zapraszamy!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

  W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Oczyszczanie w rytmie natury, które zmienia wszystko!

   Starasz się dbać o swoje codzienne nawyki. Zdrowo się odżywiasz, w tygodniu znajdujesz kilka chwil na aktywność fizyczną, wysypiasz się i odpowiednio nawadniasz organizm, ale… Czy z taką samą troską myślisz o swojej pielęgnacji, której pierwszym i najważniejszym krokiem jest prawidłowe oczyszczanie? Jakich produktów używasz? Pamiętaj, że dobrze dobrane kosmetyki do oczyszczania mogą zmienić wszystko! […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Slow Ageing – koncepcja podejścia do piękna marki Oslo Skin Lab

    Czy wiesz, że koncepcja slow age powstała jako przeciwieństwo terminu anti-ageing? Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia…i świadome dbanie o Siebie. Dbasz o siebie poprzez codzienną, dopasowaną pielęgnację, pijesz wystarczające ilości wody, ale czy wiesz, że to nie zawsze wystarczy? Według marki Oslo Skin Lab – piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.

    Czytaj...