Progresywne odmładzanie z ANTI-POLLUTION

„Czas mi sprzyja. Pięknieję z każdym dniem”.
Nowa linia Dermika Bloq-Age to progresywne odmładzanie skóry w rytmie dzienno-nocnym z efektem anti–pollution. W ciągu dnia blokuje dewastujące zanieczyszczenia i promieniowanie, aby wyhamować procesy dziennego starzenia. Dzięki temu, skóra chroniona przed uszkodzeniami i zdopingowana odmładzającą witaminą C i ektoiną, maksymalizuje efekty nocnej odnowy.

EFEKT KURACJI NA DZIEŃ I NA NOC:

  • ograniczanie skutków dziennego starzenia
  • ochrona w pełnym spektrum światła
  • ochrona anti-pollution
  • redukcja zmarszczek nawet o 31%
  • zmniejszenie intensywności przebarwień nawet o 44%
  • 90% kobiet zauważyło poprawę jędrności,  elastyczności i wygładzenia skóry

PRODUKTY WCHODZĄCE W SKŁAD LINII DERMIKA BLOQ-AGE:

  1. KREM HAMUJĄCY STARZENIE NA DZIEŃ Bloker dziennych uszkodzeń
  2. KREM COFAJĄCY EFEKTY STARZENIA NA NOC Doping nocnej odnowy
  3. KREM-KONCENTRAT NA DZIEŃ I NA NOC Progresywne odmładzanie
  4. KREM POD OCZY NA DZIEŃ I NA NOC Progresywne odmładzanie

– INNOWACJE – 

VIT-C FUSION – autorskie połączenie ektoiny i witaminy C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Działa antyoksydacyjnie i rozjaśniająco. Chroni DNA komórek skóry i stymuluje je do produkcji kolagenu, aby przedłużyć młodość Twojej skóry.

TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycję i piękno cery.

BLOKER STRESU TERMICZNEGO – ekstrakt z planktonu żyjącego w ekstremalnie trudnych warunkach temperaturowych. Ogranicza wpływ stresu termicznego na komórki skóry, aby stymulować metabolizm komórkowy.

UVA + UVB + IR + HEV – zaawansowany system filtrów chroni przed promieniowaniem UVA/UVB, podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV), spowalniając procesy dziennego starzenia. 

UVA / UVB – odpowiadają m.in. za poparzenia słoneczne, przebarwienia i zmarszczki.

HEV – światło niebieskie. Emitowane m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych: komputerów,

telefonów komórkowych, tabletów, wywołuje stres oksydacyjny, przyspieszając fotostarzenie.

IR – promieniowanie podczerwone, cieplne. Przenikając do głębokich warstw skóry, przyczynia się do degradacji kolagenu i elastyny.

-OPIS PRODUKTÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD LINII BLOG-AGE-

DERMIKA BLOQ-AGE
KREM HAMUJACY STARZENIE SPF 15
BLOKER DZIENNYCH USZKODZEŃ  NA DZIEŃ
UVA + UVB + IR + HEV + ANTI-POLLUTION

OGRANICZANIE SKUTKÓW DZIENNEGO STARZENIA, OCHRONA W PEŁNYM SPEKTRUM ŚWIATŁA, OCHRONA ANTI-POLLUTION

Seria Dermika Bloq-Age została zaprojektowana tak, aby maksymalizować efekty pielęgnacji poprzez komplementarne, wyspecjalizowane działanie kremów na dzień i na noc. Krem na dzień to wyważone połączenie nowatorskich rozwiązań chroniących skórę przed czynnikami dziennego starzenia, które są główną przyczyną widocznych oznak upływającego czasu. Zaawansowane, szerokopasmowe filtry chronią skórę w pełnym spektrum światła UVA + UVB + IR + HEV, a tarcza anti-pollution izoluje od zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwych substancji chemicznych. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz stres oksydacyjny, aby maksymalizować efekty nocnej odnowy.

Efekt kuracji na dzień i na noc:

• redukcja zmarszczek nawet o 31%1

• zmniejszenie intensywności przebarwień nawet o 44%1

• 90% kobiet zauważyło poprawę jędrności, elastyczności i wygładzenia skóry

UVA + UVB + IR + HEV – zaawansowany system filtrów chroni przed promieniowaniem UVA/UVB, podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV), spowalniając procesy dziennego starzenia.

TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycje i piękno cery.
1 Wyniki badan aparaturowych po 8 tygodniach stosowania kremów na dzień i na noc
Poj. 50 ml  Cena 79,99 zł

DERMIKA BLOQ-AGE
KREM COFAJACY EFEKTY STARZENIA
DOPING NOCNEJ ODNOWY NA NOC
VIT-C FUSION + ANTI-POLLUTION

NOCNA ODNOWA SKÓRY, REDUKCJA ZMARSZCZEK I PRZEBARWIEŃ, POPRAWA JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI

Seria Dermika Bloq-Age została zaprojektowana tak, aby maksymalizować efekty pielęgnacji poprzez komplementarne, wyspecjalizowane działanie kremów na dzień i na noc. Krem na dzień chroni skórę przed skutkami starzenia zewnątrzpochodnego, aby zadbać o jej kondycję na koniec dnia. Krem na noc, dzięki witaminie C i ektoinie, intensyfikuje procesy odnowy, aby maksymalizować ich efekty.

Efekt kuracji na dzień i na noc:

• redukcja zmarszczek nawet o 31%1

• zmniejszenie intensywności przebarwień nawet o 44%1

• 90% kobiet zauważyło poprawę jędrności, elastyczności i wygładzenia skóry

VIT-C FUSION – autorskie połączenie ektoiny i witaminy C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Działa antyoksydacyjnie i rozjaśniająco. Chroni DNA komórek skóry i stymuluje je do produkcji kolagenu, aby przedłużyć młodość Twojej skóry.

TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycje i piękno cery.    Poj. 50 ml  Cena 79,99 zł
1 Wyniki badan aparaturowych po 8 tygodniach stosowania kremów na dzień i na noc 

DERMIKA BLOQ-AGE
KREM-KONCENTRAT
PROGRESYWNE ODMŁADZANIE NA DZIEŃ I NA NOC
VIT-C FUSION, BLOKER STRESU TERMICZNEGO, ANTI-POLLUTION

OCHRONA ANTI-POLLUTION, BLOKER STRESU TERMICZNEGO, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI, JĘDRNOŚCI,  REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Dermika BLOQ-AGE krem-koncentrat to przemyślana pielęgnacja odpowiadająca na potrzeby skóry w rytmie dzienno-nocnym. Zaawansowana formuła łączy ochronę przed otaczającymi zanieczyszczeniami i stresem termicznym z naprawczą aktywnością witaminy C i ektoiny. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz stres oksydacyjny oraz maksymalizują efekty nocnej odnowy

 Efekt kuracji:

• poprawa elastyczności nawet o 23%1

• poprawa jędrności nawet o 58%1

• zmniejszenie intensywności przebarwień nawet o 36%1

VIT-C FUSION – ektoina i witamina C, chronią fibroblasty i stymulują je do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, przedłużając młodość Twojej skóry.

BLOKER STRESU TERMICZNEGO – ekstrakt z planktonu żyjącego w ekstremalnie trudnych warunkach temperaturowych. Ogranicza wpływ stresu termicznego na komórki skóry, aby stymulować metabolizm komórkowy.

TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycje i piękno cery.
1 wyniki badan aparaturowych po 8 tygodniach stosowania kremu-koncentratu
Poj. 30 ml  Cena 79,99 zł 

DERMIKA BLOQ-AGE
KREM POD OCZY
PROGRESYWNE ODMŁADZANIE NA DZIEN I NA NOC
VIT-C FUSION + ANTI-POLLUTION

OCHRONA ANTI-POLLUTION, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI, JĘDRNOŚCI, REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Krem do delikatnej, cienkiej skóry okolicy oczu to pielęgnacja, która stawia czoła uciążliwym czynnikom starzenia zewnętrznego. To połączenie działania ochronnego przed dewastującymi skórę zanieczyszczeniami powietrza i oparami chemii domowej z przeciwstarzeniową aktywnością witaminy C i ektoiny. Wspólnie ograniczają skutki dziennego starzenia, jak np. uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz stres oksydacyjny oraz maksymalizują efekty nocnej odnowy

Efekt kuracji:

• natychmiastowa poprawa nawilżenia średnio o 59%1

• spłycenie zmarszczek u 90% badanych1

• rozjaśnienie cieni pod oczami wg 87% kobiet

VIT-C FUSION – autorskie połączenie ektoiny i witaminy C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Działa antyoksydacyjnie i rozjaśniająco. Chroni DNA komórek skóry i stymuluje je do produkcji kolagenu, aby przedłużyć młodość Twojej skóry.

TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycje i piękno cery.

podobne wpisy

Hydrolat różany - właściwości i zastosowanie
kosmetyki

Hydrolat różany – właściwości i zastosowanie

Hydrolaty czyli wody roślinne stają się coraz bardziej popularne. Mają one wiele zastosowań. Można je stosować do łagodzenia, nawilżania podrażnień skóry, np. tonizowania. Są świetne na lato, ponieważ można je stosować w ciągu dnia, aby odświeżyć skórę. Co jeszcze warto wiedzieć o hydrolacie? Co to jest hydrolat? Destylacja to proces, w wyniku którego powstaje hydrolat. […]

Czytaj...
kosmetyki

Naturalny krem do rąk w walce z suchą skórą

Suche ręce mogą być koszmarem. Pękają, łuszczą się i swędzą, utrudniając robienie rzeczy, które uwielbiasz robić. Gdy masz suche dłonie, może to mieć wpływ na wszystko – od ogólnego samopoczucia po zdolność do pracy i zabawy. Co gorsza, sucha skóra na dłoniach nie tylko źle wygląda – może sprawić, że będziesz się źle czuć! Dlatego […]

Czytaj...
kosmetyki

Jak znaleźć dobrą farbę do rodzaju naszych włosów i dlaczego warto korzystać z najlepszych farb do włosów?

W sklepach i drogeriach znajdziemy wiele typów farb do koloryzacji włosów. Jednakże wybór tej jedynej najlepszej często nie jest najłatwiejszy. Niezależnie od tego czy kupujemy farbę do włosów w sklepie stacjonarnym czy w drogerii internetowej, należy uważnie przyjrzeć się danemu produktowi. Dobrze jest dobierać farbę do włosów do naszego typu urody oraz do rodzaju włosów. […]

Czytaj...