Projektowanie nowoczesnego ogrodu

Publikacja jest odzwierciedleniem najlepszych tradycji ogrodu angielskiego, sprowadzonych do reguł współczesnego świata.
Na początku ukazane są różne sposoby wykorzystania i zastosowania form i kształtów, wzorów, kolorów, tworzyw i dźwięków, następnie
style: formalny, romantyczny, japoński, nadmorski i współczesny.
Kolejne rozdziały pokazują, jak wykorzystać różne elementy: bruk, mosty, schody, płytki i mozaiki, litery i inskrypcje, struktury dekoracyjne, meble ogrodowe, pojemniki, w których można zasadzić kwiaty, posągi, rzeźby zwierząt, ciekawe wykorzystanie drewna, kamieni i metalu, ornamenty wykonane z roślin.

Joan Clifton
PROJEKTOWANIE NOWOCZESNEGO OGRODU
Tłum. Karolina Lossman
format 230×300 mm
liczba stron 160
cena detaliczna 39 zł
oprawa twarda
EAN 9788311108103

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać?

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...