Projektowanie nowoczesnego ogrodu

Publikacja jest odzwierciedleniem najlepszych tradycji ogrodu angielskiego, sprowadzonych do reguł współczesnego świata.
Na początku ukazane są różne sposoby wykorzystania i zastosowania form i kształtów, wzorów, kolorów, tworzyw i dźwięków, następnie
style: formalny, romantyczny, japoński, nadmorski i współczesny.
Kolejne rozdziały pokazują, jak wykorzystać różne elementy: bruk, mosty, schody, płytki i mozaiki, litery i inskrypcje, struktury dekoracyjne, meble ogrodowe, pojemniki, w których można zasadzić kwiaty, posągi, rzeźby zwierząt, ciekawe wykorzystanie drewna, kamieni i metalu, ornamenty wykonane z roślin.

Joan Clifton
PROJEKTOWANIE NOWOCZESNEGO OGRODU
Tłum. Karolina Lossman
format 230×300 mm
liczba stron 160
cena detaliczna 39 zł
oprawa twarda
EAN 9788311108103

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   (fem)ciekawostki

   HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

    To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

    Czytaj...