Przedłużanie włosów

0

Włosy dla kobiet są jednym z najważniejszych atrybutów jej urody. Kobiety od zawsze podążały za modą i trendami panującymi w danym okresie. W dzisiejszych czasach posiadanie długich, pięknych, lśniących włosów przestało być barierą nie do pokonania. Kobiety mają do dyspozycji pełen wachlarz możliwości związanych z włosami, od chirurgii po fryzjerstwo. Dziś jednak skupimy się na fryzjerstwie. 
 
Dziś kobiety w salonach fryzjerski mają nie tylko możliwość przedłużenia włosów ale i ich zagęszczenia. Istnieje wiele metod przedłużania włosów jednymi z nich są: zgrzewy keratynowe, tulejki, microringi, clip`ony. Są to metody zarówno na zimno jak i na ciepło.
 
Jedną z najbardziej znanych i bezpiecznych metod są microringi którą wykonuje się na zimno. Włosy są doczepiane za pomocą małych obrączek z  silikonem od wewnątrz aby pasma się nie ześlizgiwały z naturalnych włosów. Występują  w odcieniach zbliżonych do koloru włosów. Taką obrączkę przewleka się przez pasmo włosów  po czym dodaje włos przedłużany i zaciska. Jest to szybka i bezpieczna metoda. Włosy takie co 2-3 miesiące podciąga się do góry zmieniając tylko microring na nowy. Jest to najszybsza metoda wykonywania tak zwanych odrostów. 

 
Drugą metodą jest metoda keratynowa. Niektórzy twierdzą, że stosowanie tej metody nie prowadzi do uszczerbku na zdrowiu włosa. Polega ona na tym, iż do włosów naturalnych mocuje się włosy doczepiane poprzez zgrzewanie keratyny którą tworzy się w kształt ziarnka ryżu.  Zgrzewy są hypoalergiczne i nie powodują podrażnień. Minusem tej metody jest zdejmowanie owych włosów. Trzeba najpierw skroplić zgrzew specjalnym płynem, a później dokładnie wyczesywać.

   
Jedną z ciekawszych metod jest zakładanie włosów przez Clip`ony. Są to włosy na taśmie o różnych długościach ze specjalnymi klipsami, które przyczepia się do własnych włosów. Można je w każdej chwili odpiąć i umieścić w innym miejscu. Panie same mogą sobie ustalać miejsce ich zamieszczenia. Mogą przedłużać jak i zagęszczać swoje włosy w zależności o potrzeby. Jest to jedna z wygodniejszych metod. Dopinki w postaci Clip`on również są z włosów naturalnych, przez co kobiety mogą je myć, suszyć i pielęgnować samodzielnie w domu. Jest to ciekawe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy bądź spotkania.  
 
Art. Hair Studio Fryzur, ul. Wąwozowa 23 lok.3, 02-796 Warszawa, Tel. 0 22 643 55 95,
+48 513 36 80 70, Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 – 21.00 sobota 8.00 – 16.00
www.arthairstudio.pl
 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here