Psy z ogłoszenia

 

Psy rasowe – ogłoszenia hodowców

Miłośnicy zwierząt rasowych, tacy którzy lubią pokazywać swoje psy na wystawach, zakładają lub poszerzają własną hodowlę, etc. wykorzystują ogłoszenia internetowe zarówno do sprzedaży, jak i kupna zwierzaków. Psy są przedstawiane poprzez stosowne opisy i zdjęcia, czasem nawet multimedia. W treści ogłoszenia można teraz zamieścić na przykład link do filmiku na YouTube, gdzie zwierzak prezentuje się w całej krasie. Takie ogłoszenia robią się coraz popularniejsze, a psy coraz chętniej występują przed kamerą.

 

Psy bezdomne – ogłoszenia schronisk

 

Schroniska dla zwierząt organizujące adopcje psów często publikują online ogłoszenia ‘reklamujące’ psy, które szukają domu. W dziale ‘sprzedam’ zobaczyć można oferty oddania takiego zwierzaka za symboliczne 1 zł. Ogłoszenia przygotowują wolontariusze działający przy schroniskach… Muszą to robić w taki sposób, aby psy chore, starsze, czasem brzydsze mogły konkurować z tymi, za które płaci się powyżej 1 000 zł. Ogłoszenia pomagają… Niektóre psy są już tam, gdzie im dobrze. 

 

Niebiesky Niebiesky 

 

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...