PURE BEAUTY – NOWA JAKOŚĆ NA RYNKU BOXÓW SUBSKRYPCYJNYCH

Pudełka subskrypcyjne stają się coraz bardziej popularne na świecie i w Polsce. Jeszcze kilka lat temu pomysł wysyłania paczek z produktami bezpośrednio do klienta był postrzegany jako zbyt drogi i niedostępny dla wielu klientów mieszkających poza dużymi miastami. Obecnie pudełka subskrypcyjne są nie tylko niestandardowym pomysłem na biznes, ale i ciekawą opcją na prezent. Boxy stwarzają dla klienta okazję do wypróbowania wielu produktów bez uciążliwego lawirowania między sklepowymi półkami.

PURE BEAUTY BOX – Miłość od pierwszego wejrzenia

Co sprawia, że PURE BEAUTY BOX jest tak unikalny? Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie i że kobiety kochają piękne przedmioty. Dlatego spotkanie z boxem na pewno będzie stanowiło ucztę dla zmysłów. Każdy szczegół dotyczący pudełek został gruntownie przemyślany, a doskonałej jakości materiały, z których wykonano boxy, potwierdzają tylko tę ideę. Każda z edycji posiada wyjątkową i niepowtarzalną oprawę graficzną. Pierwszy box ozdabia rycina przedstawiająca kwiat magnolii, która to została wykonana prawie 300 lat temu przez angielskiego badacza natury – Marka Catesby’ego. Oryginalne grafiki jego autorstwa znajdują się w Royal Library w pałacu Windsor. Edycja listopadowa nosi nazwę Narodziny Piękna i symbolicznie nawiązuje do wprowadzenia produktu na rynek, ale też jest obietnicą, że PURE BEAUTY BOX będzie jedynym w swoim rodzaju, pięknym i eleganckim prezentem dla samej siebie.

Urzekające opakowanie PURE BEAUTY BOX to nie wszystko

PURE BEAUTY daje możliwość odkrywania nowych produktów kosmetycznych, które do tej pory nie były dostępne w szerokiej dystrybucji. W boxie, poza znanymi i docenianymi bestsellerami, znajdą się kosmetyki niszowych, profesjonalnych, a także naturalnych marek kosmetycznych. Zaletą zamawiania PURE BEAUTY BOX jest możliwość przetestowania produktów, a także poznawanie nowinek z rynku beauty. 

Wyjątkowa zawartość PURE BEAUTY BOX

Każda edycja PURE BEAUTY będzie zawierać co najmniej 6 produktów z różnych kategorii ze świata beauty. W premierowym boxie znalazły się starannie dobrane marki kosmetyczne, które tworzą wyjątkowy zestaw produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Każda kobieta z pewnością się w nich zakocha. Poniżej znajduje się lista marek, tworzą zawartość listopadowego boxa:

– BANDI

BeeYes BeeVenom

– Biolage

– Kilian

– L’Ocittane

– MediHeal

– MELLI care

– Orientana

– Uriage

– Vita Liberata.

Dodatkowo dla pierwszych klientek PURE BEAUTY przygotowało prezent w postaci naturalnej pomadki marki Equlibra lub zestawu kosmetyków travel size od marki SoulTree. Wartość wszystkich  produktów w boxie kilkukrotnie przekracza jego cenę – w edycji premierowej jest to minimalnie 340 pln.

Jak zamówić PURE BEAUTY BOX?

PURE BEAUTY BOX można wygodnie zamówić na stronie www.purebeauty.pl. Dla klientek jest przygotowanych kilka opcji do wyboru: subskrypcja, pakiet na 3 lub 6 miesięcy oraz możliwość zakupienia pojedynczego boxa. Najwygodniejszą i najlepszą opcją jest model subskrypcyjny, który zapewnia comiesięczną gwarancję otrzymania wspaniałego boxa PURE BEAUTY w najlepszej z opcji cenowych. Po wybraniu wariantu dobranego do potrzeb, klientka zostanie zachęcona do wypełnienia swojego PROFILU, który pozwoli w przyszłości dobrać kosmetyki do indywidualnych potrzeb.

 

PURE BEAUTY BOX to nie wszystko

Na stronie www.purebeauty.pl znajduje się także magazyn online, który zapewni dostęp do aktualnych, ciekawych artykułów pisanych przez ekspertów oraz możliwość dzielenia się opinią z innymi entuzjastkami kosmetyków. Twórcy PURE BEAUTY mają w planach stworzenie bazy składników kosmetycznych zintegrowanej z poszczególnymi produktami z boxów oraz porównywarkę produktów kosmetycznych ze wszystkich edycji PURE BEAUTY pod kątem dopasowania do profilu konsumentki, jej potrzeb, ocen użytkowników, a także składu. 

PURE BEAUTY BOX z kobietami ramię w ramię

PURE BEAUTY chce być blisko kobiet, dlatego też inicjatorzy projektu marzą o stworzeniu zaangażowanej społeczności, której poza możliwością przetestowania kosmetyków zaoferuje porady eksperckie, konkursy, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach tworzonych przy współpracy ze swoimi partnerami. Dodatkowo, ze sprzedaży każdego boxa, firma będzie przeznaczała część zysków na fundacje wspierające kobiety w problemach życiowych i zdrowotnych, o czym będzie transparentnie informować poprzez swoją stronę.

O firmie:

Zespół PURE BEAUTY połączyło zamiłowanie do kosmetyków i piękna oraz wspólne pasje, doświadczenia i wartości. Naszą wiedzę zawodową czerpiemy z długoletnich doświadczeń związanych z pracą w wydawnictwach, agencjach reklamowych i PRowych oraz firmach kosmetycznych. Od lat z zainteresowaniem śledzimy trendy urodowe. Z przyjemnością testujemy nowości kosmetyczne z polskiego i zagranicznego rynku BEAUTY. Dla naszych konsumentek tworzymy nie tylko boxy promujące nowe marki oraz wyjątkowe produkty, ale także platformę wiedzy na temat kosmetyków, ich działania i składników.

Strona internetowa: www.purebeauty.pl

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...
LUMI Color Art Desirée
(fem)uroda

Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

Czytaj...