Radosny poranek z Marką L’OCCITANE

Migdał L'Occitane - dwufazowy olejek i inne kosmetyki z serii w łazience

Odkręcasz kran, zaspana wchodzisz pod prysznic, myjesz włosy, namydlasz ciało i na koniec spłukujesz wszystko chłodnym strumieniem wody. Dzień w dzień. Zawsze tak samo. Po takim prysznicu czujesz się trochę bardziej przebudzona, ale… nie zawsze. Liczysz, że postawicię na nogi poranna kawa… W dzisiejszych, szybkich czasach prysznic to zwyczajny krok w codziennej rutynie pielęgnacyjnej, nad którym w ogóle się nie zastanawiamy. Postanowiliśmy jednak zrobić coś, żeby poranna kąpiel przestała być nudna, a stała się wielką frajdą dla ciebie i twojego ciała! Zainspirowani kolekcją Migdał opracowaliśmy innowacyjną formułę, która obiecuje przepyszny, zmysłowy i pełen wrażeń poranny prysznic. Koniec z nudą!

Dwufazowy migdałowy olejek na tle błękitnych kafelek

Oto nowy migdałowy dwufazowy olejek pod prysznic

Nasz nowy Dwufazowy Olejek pod Prysznic Migdał jest jak koktajl: aby był gotowy do użycia, musisz nim potrząsnąć. W mgnieniu oka powstaje cudowny kosmetyk pod prysznic wzbogacony olejem migdałowym z Prowan- sji i mlekiem migdałowym. Dwie różne konsystencje – mleczna i olejowa – po zmieszaniu mają gładką mleczną formułę. Małe stalowe kuleczki umieszczone w butelce pomagają wymieszać fazy i dają efekt dźwiękowy jak podczas przygotowywania egzotycznego koktajlu. Wszystko, co musisz zrobić, to energicznie potrząsnąć butelką! A skoro już to robisz, skoro nasz kosmetyk przy- daje się do nadawania odpowiedniego rytmu, dlaczego nie miałabyś zaśpiewać swojej ulubionej piosenki lub nie stworzyć własnego prysznicowego tańca? Przypomnij so- bie jak w dzieciństwie śpiewałaś do rączki skakanki albo do dezodorantu i daj poranne show!

Migdał L'Occitane - dwufazowy olejek i inne kosmetyki z serii w łazience

Po zakończeniu „występu”, delikatnie wmasuj w skórę nasz nowy Dwufazowy Olejek pod Prysznic, pozwól aby smakowity zapach wprawił cię w pozytywny nastrój, spłucz z ciała resztki kosmetyku i zacznij z uśmiechem nowy dzień.

Migdał L'Occitane dwufazowy olejekMarka L’OCCITANE stworzyła dwufazową formułę, którą najlepiej widać zanim wstrząśniesz butelką. Zobaczysz dwie osobne warstwy– wodną na dole i olejową na górze. Po ich zmieszaniu powstaje produkt, który delikatnie oczyszcza, działa nawilżająco i odżywia skórę przez cały dzień. Łatwo się spłukuje pozostawiając skórę rozkosznie jedwabistą i delikatnie pachnącą.

Skóra jest bardziej elastyczna – 94%* Skóra jest miękka – 97%*
*Test konsumencki na 35 ochotnikach, natychmiast po aplikacji.

Szukaj nas na: loccitane.pl

podobne wpisy

kosmetyki

Pianka Foa-m my god! nagrodzona przez magazyn Women’s Health!

Jury konkursu Produkt Roku 2020 magazynu Women’s Health uhonorowało piankę Foa-m my god! Alkemie w kategorii: produkty wegańskie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Produkty podzielone zostały na 10 kategorii, a w każdej z nich znalazły się też szczegółowe podkategorie. 

Czytaj...
kosmetyki polecane

NIEZBĘDNE NOWOŚCI ALKEMIE!

Wiemy, że przez szybkie tempo życia i pośpiech, zdarza nam się pomijać niektóre etapy na krętej drodze dbałości o zdrową cerę. My mówimy: zwolnij. Odetchnij. Zadbaj o siebie. Ten kosmetyk to jeden z najważniejszych produktów, które powinnyśmy mieć w kosmetyczce…

Czytaj...
kosmetyki polecane

CZARUJ SPOJRZENIEM KAŻDEGO DNIA!

Listopad to miesiąc nowości od AURI, które zachwycą każdą miłośniczkę makijażu.  Nowa seria akcesoriów marki AURI dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann, przez cały listopad. 

Czytaj...