Recepta na Ciszę w Nowej Formie – HASPRO TUBE 

HASPRO od wielu lat działa w branży ochrony słuchu i rozwija produkty dla klientów przemysłowych oraz konsumentów indywidualnych. Nasi klienci mogą zamówić zatyczki indywidualne, wykonywane na podstawie pomiaru kanału słuchowego zamawiającego, zatyczki silikonowe specjalnego przeznaczenia a od niedawna również zatyczki piankowe. 

Specjalnie z myślą o klientach indywidulanych stworzyliśmy nowy produkt, który idealnie trafia w potrzeby wszystkich tych, którzy poszukują ciszy zarówno na co dzień, jak i od święta. 

HASPRO TUBE50

Dotychczas stopery kojarzone były z przemysłem ciężkim i hałaśliwą fabryką. Do tego zwykle sprzedawane były w nijakim opakowaniu i nudnych kolorach. Stąd też, naszą misją stało się zaproponowanie wszystkim tym, którzy używają zatyczek przeciwhałasowych, czegoś nowego, co będzie cieszyć ich oko.  

Wiemy jak wiele osób używa stoperów do uszu codziennie. Stają się one niezbędne w przypadku  problemów ze snem, posiadania hałaśliwego sąsiedztwa, czy chrapiących partnerów. Idealnie sprawdzą się też jako pomoc dla osób, które mają trudności ze skupieniem się podczas pracy bądź nauki, szczególnie w obecnym czasie, gdy coraz częściej uczymy się i pracujemy z domu. 

Naszym celem było stworzenie produktu wysokiej jakości, wygodnego w użytkowaniu, którzy przy tym dostarczy pozytywnych wrażeń estetycznych, dobrze prezentując się w domu, w biurze czy też na domowej toaletce. 

Dziś z dumą prezentujemy wszystkim Tubę HASPRO. 

HASPRO TUBE50 to produkt, który zawiera 50 par piankowych zatyczek do uszu, wykonanych z supermiękkiego materiału, które bardzo wygodnie układają się w uchu, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Stopery HASPRO posiadają również bardzo wysoki poziom tłumienia hałasu, który wynosi aż 38 decybeli. Jest to jedna z największych wartości redukcji hałasu, spośród dostępnych na rynku. 

Całość zawarta jest w praktycznym opakowaniu zbiorczym w formie papierowej TUBY. HASPRO TUBA dobrze się prezentuje, świetnie wygląda, a do tego po opróżnieniu, możemy ją ponownie wykorzystać jako pudełko na kredki, gumki do włosów czy też inne małe drobiazgi, których zawsze mamy w nadmiarze. 

Dodatkowo każda TUBA zawiera małe pudełeczko, mieszczące jedną parę zatyczek, aby mieć je zawsze pod ręką w razie potrzeby wyciszenia lub zagrożenia hałasem. 

Nasze TUBY są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych tak, aby każdy mógł znaleźć odcień dla siebie. 

TUBY HASPRO są dostępne w sprzedaży internetowej, sklepach stacjonarnych oraz drogeriach i aptekach. 

Test redakcyjny, czyli redakcja ekobiety.pl testuje:

Tym razem do testów dostaliśmy mięciutkie, piankowe i bajecznie kolorowe stopery z firmy HASPRO. Kolory nas zachwyciły: soczyście żółty, fluor różowy, delikatny zielony i nasycony niebieski. Bez zapachu „produktu z fabryki”, mega duże opakowania z wieloma zatyczkami jednorazowego użycia. Chwila walki o kolory i zaczynamy testy.

Przede wszystkim są bardzo miękkie. Można je kształtować w palcach i dopasowują się w uszach. Przyznam, że pierwsze próby nie powiodły się – za mało je „zgniotłyśmy” i wypadały. Za to kolejne już były efektywne – odczuliśmy efekt delikatnego „puchnięcia” w uchu i stoper miło uciszył otoczenie.

Poziom tłumienia hałasu średni. Niestety nadal usłyszymy dźwięk budzika nad ranem:) Natomiast wytłumienie otoczenia jest znaczące, przyjemne. Jesteśmy fanami takich zatyczek podczas lotów samolotem (na dłuższych trasach dźwięki silnika i kabiny mogą irytować) i jazdy samochodem (jako pasażer). Sprawdziłyśmy także ich działanie podczas czytania książek, analizy dokumentów i skupieniu się na wymagającym zadaniu (rozwiązywanie sudoku!). Miło tłumiły odgłosy lekcji online i prac home office innych domowników. Niezastąpione przy medytacjach i drzemkach.

Spodobał nami się pomysł podróżnego pojemniczka na kilka sztuk stoperów, jaki jest dołączony do dużej TUBY. W intensywnych kolorach, zakręcany i higieniczny. Słowem – polecamy bardzo bardzo:)

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...