Redakcja testuje: Zrelaksuj się z Haspro Sleep…

Haspro Sleep

Spokojny sen, przespana noc, pełne wyciszenie, relaks. Dla niektórych te przyjemności mogą się wydawać tylko odległym marzeniem, a w pełni wypoczęty organizm abstrakcją.

Tym co stoi na przeszkodzie do osiągnięcia tego celu, jest hałas. Przejawia się on zarówno nieznośnym chrapaniem partnera, doprowadzającymi do szału, hałasującymi sąsiadami, ale także jako irytujące dźwięki otoczenia. Żadnego z tych odgłosów nie jesteś w stanie wyeliminować. W takim razie, jak im zaradzić?

Haspro Sleep

Sposób na przespaną noc

Należy podjąć samodzielne, zdecydowane kroki i zaopatrzyć się w stopery do uszu! Jednak nie te jednorazowe i piankowe, które spowodują więcej kłopotu, niż pożytku. Najlepiej wybrać produkt od A do Z przystosowany do problemu – taki jak uniwersalne zatyczki do uszu Haspro Sleep.

Haspro Sleep

Stopery Haspro tworzone są z hipoalergicznego, supermiękkiego silikonu. Materiał ten pod wpływem ciepła ludzkiego ciała staje się plastyczny, dzięki czemu dopasuje się do kształtu Twojego kanału słuchowego. W połączeniu z jego miękkością i niewielkim rozmiarem zatyczek, daje Ci pełną wygodę i komfort noszenia przez całą noc, nawet podczas spania na boku. Zatyczki te posiadają filtr tłumiący dźwięki otoczenia w wysokim stopniu, jednak mimo to, pozostawia słyszalne sygnały ostrzegawcze i alarmowe, jak np. budzik, czy wołające dziecko ☺. Filtr, oprócz tłumienia, zapewnia wentylację kanału słuchowego, dzięki czemu ucho nie będzie się pocić, a zatyczki sprawiać dyskomfortu. Subtelny kształt i wykonanie stoperów sprawia, że ich zakładanie i wyjmowanie odbywa się bezproblemowo. Dodatkowym atutem Haspro Sleep jest dołączany do każdej pary metalowy pojemniczek, dzięki czemu możesz zabrać swoje stopery w podróż, a przechowanie ich będzie higieniczne i bezpieczne.

Haspro Sleep

Jak zadbać o dobry sen? Połącz to z ochroną słuchu!

Stosowanie zatyczek tłumiących niepożądane dźwięki, to nie tylko dbanie o wypoczęty organizm. To także dbanie o swoje zdrowie. Hałas, nie pozwalający Ci spokojnie spać, to utrapienie, a w skutku zmęczenie, ale też realne zagrożenie Twojego zdrowia. Ciągłe narażanie swoich uszu na przeciążenia, może skutkować trwałym uszkodzeniem kanału słuchowego i powolną utratą słuchu. Nie mając wpływu na zlikwidowanie uciążliwych dźwięków, zabezpiecz się przed nimi. Twój organizm na pewno będzie Ci wdzięczny – zniknie stres i zdenerwowanie spowodowane zmęczeniem, organizm zwiększy swoją wydolność po dostarczeniu mu odpowiedniej dawki snu, a tym samym Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

A jak jest w praktyce?


Zatyczki Haspro Sleep są faktycznie delikatne i miękkie, baaardzo miękkie. Dla delikatnych uszu to duża odmiana po piankowych czopkach. Po włożeniu do ucha nie są wyczuwalne, nawet podczas spania na boku. Nic nie uwiera ani nie wypada. Nie będziecie ich więc szukać rano w pościeli.

Zatyczki Hasbro Sleep

Hałas jest faktycznie wytłumiony. Jednak jeżeli martwisz się, że nie usłyszysz rano budzika wyjaśniamy, że to tak nie działa i wstaniesz na czas. Wyciszenie hałasu to nie to samo co jego całkowita blokada. Dla porównania szczekanie psa sąsiadów po założeniu zatyczek było znośne i nieuciążliwe.

Zatyczki nadają się do mycia. My robiłyśmy to w delikatnych detergentach (płyny do higieny intymnej, delikatne żele pod prysznic i mydła) i cały czas trzymają fason, kształt oraz kolor. Co więcej – nie zmatowiały i nadal wyglądają jak nowe. Co prawda nie poddałyśmy ich działaniom silnych środków drażniących, ale szkoda nam ich było.

Zatyczki Hasbro Sleep

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest metalowe i twarde etui, które dobrze chroni delikatne zatyczki. Jedynym wyzwaniem było odpowiednie włożenie i wyjęcie ich z niego, bowiem materiał z którego są zrobione (silikon) przykleja się do ścianek pojemniczka. Etui jest metalowe, stylowe i czarne – pasuje do wielu aranżacji, a forma breloka sprawia, że nie zaginie w podróży.

Zatyczki Hasbro Sleep

Podsumowując: jesteśmy zadowolone z działania zatyczek. Bardzo! Miękkie, niewyczuwalne, a tak skuteczne jak trzeba. No i wreszcie jest dedykowane miejsce na ich przechowywanie. Polecamy zapoznać się z ofertą Haspro Sleep: https://haspro.pl/kategorie/zatyczki-do-snu-i-odpoczynku/ i odpoczywać w pełni! ☺

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Czy suplementacja chroni skutecznie przed wirusami? Aktualne informacje

Czy można skutecznie chronić siebie i rodzinę przed Covid-19 i innymi wirusami? Wnioski z badań i obserwacji z całego świata pokazują, że jak najbardziej. A kluczowym elementem jest stan odżywienia naszego organizmu i jego właściwa suplementacja.

Czytaj...
(fem)zdrowie

Czerwona koniczyna – zioło o kobiecym charakterze

Niska, dorastająca do 60 cm roślina wieloletnia wykorzystywana od wieków w medycynie dawnej i ludowej, a także wspóczesnej alternatywnej jako cenne źródło fitozwiązków, witamin i minerałów.

Czytaj...
(fem)zdrowie

Srebro, które zabija wirusy

W ostatnim czasie japońscy mikrobiolodzy wykazali, że nanocząsteczki srebra neutralizują nawet koronawirusa SARS-CoV2. Srebro rozbite na ultradrobne cząsteczki działa bezpośrednio antywirusowo. Takie działanie srebra wykazano badaniami klinicznymi także w przypadku wirusa grypy, HIV, wirusa zapalenia wątroby typu B, norowirusów (powodują zakażenia pokarmowe) czy wirusa RS (przyczyna zakażeń oddechowych).

Czytaj...