Reklama

Ekobiety.pl jest portalem o tematyce kobiecej, działającym w Polskiej sieci od 2008 roku. Już ponad 9 lat prowadzimy nieprzerwanie nasz serwis internetowy zrzeszając liczne grono czytelniczek z Polski.

Serwis kobiecy od 2006 roku

Od początku naszego istnienia postawiliśmy sobie za cel tworzenie serwisu internetowego stworzonego specjalnie z myślą o kobietach. Nieprzerwanie prowadzimy nasze strony do wzrostu popularności oraz zwiększamy bazę publikacji.

Na początku 2016 roku na serwisie zanotowaliśmy 1500 opublikowanych artykułów. Ta okrągła liczba jest wstępem do kolejnych lat oraz rozwoju marki ekobiety.pl.

Edukacja

Wiemy, że najwyższa jakość obsługi musi bazować na edukacji. Nasz dział reklamy współpracuje z klientem od samego początku by przypasować najlepsze możliwe działania reklamowe.

Doświadczenie

Od 2006 roku wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi tworzymy reklamę oraz przekaz skierowany specjalnie do kobiet. Nasze doświadczenie budujemy w oparciu o wieloletnią współpracę z blisko 250 markami kobiecymi.

Ostatnie Dane

Ostatni Miesiąc (listopad/grudzień) w danych:

  • - 6727 sesji
  • - 4764 użytkowników
  • - 31,9% powracających użytkowników
  • - 3,34 strony / sesję
  • - 3:05 minuty średni czas jednej sesji

Pobierz plik Google Analytics

Tylko Dedykowane Rozwiązania

Wszystkie indywidualne kampanie reklamowe współtworzymy wraz z naszymi partnerami od A do Z. Tak by efekt końcowy wizualizacji i przekazu był skierowany we właściwy sposób do naszej grupy użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem dellos [at] wp.pl , beata.kolodziejczyk [at] kreatywka.pl