SENJA. Wyspa relaksu

Inspiracją dla nazwy tej kolekcji jest norweska, malownicza wyspa oblana Oceanem Arktycznym, znajdująca się z dala od utartych turystycznych szlaków. Ostoja spokoju i naturalnego piękna. 

Domowe SPA

SENJA to wanna i umywalka marki FJORDD, którymi z powodzeniem można zaaranżować swoje domowe SPA. Dla długiej, relaksującej kąpieli samemu lub we dwoje. Dla zmysłowych chwil z dala od zgiełku świata. W otoczeniu materiałów i designu, który tylko sprzyja temu, by mieć ochotę przedłużać te przyjemne chwile.

Wizualna harmonia

Kształt wanny inspirowany jest grotem strzały z charakterystycznie zarysowanymi łukami. Wizualnie intrygujący, a funkcjonalnie pozwalający naturalnie i wygodnie ułożyć ciało podczas relaksującej kąpieli. Dzięki jej dużym rozmiarom i odpowiedniej ergonomii nawet we dwoje. Wanna zjawiskowo prezentuje się w wersji wolnostojącej, mimowolnie przyciągając wzrok swoją harmonijną i przemyślaną formą, stając się idealnym centrum domowego SPA. Można ją jednak również umiejscowić przy ścianie, wyposażając w klasyczną baterię ścienną. Umywalka SENJA o lekko owalnej, podłużnej misie nie jest głęboka, lecz dość przestronna. Tym samym zapewnia duży komfort podczas codziennej pielęgnacji rąk i twarzy. Przy okazji optycznie harmonijna uprzyjemnia te chwile. Jest ona dostępna w wersji nablatowej. Dzięki estetycznym korkom wykonanym z tego samego materiału zarówno umywalka, jak i wanna są jednolite kolorystycznie i spójne w formie. W warstwie funkcjonalnej jest to cenny atut, pozwalający zupełnie swobodnie dopasować do nich stylistykę i kolor baterii.

Sensoryczna tekstura

Nieocenioną zaletą kolekcji SENJA, mającej potencjał zbudowania wokół niej swojej domowej strefy relaksu, jest sam zastosowany materiał. To kamienny kompozyt AQUASTONE® wykonany w dwóch trzecich z naturalnych skał dolomitowych. Kamień oddaje swoje walory w formach i kształtach dopasowanych do naszych potrzeb. Po pierwsze materiał ten jest przyjemny w dotyku, dostarczając bogactwa sensorycznych wrażeń. Po drugie, długo utrzymuje na tym samym poziomie temperaturę wody, zachęcając do wydłużania przyjemnych chwil w kąpieli. I po trzecie wreszcie, dzięki odpowiednim spoiwom w procesie produkcji jest on plastyczną masą, poddającą się całkowicie woli projektanta. Pozwala tworzyć czyste, finezyjne kształty i uzyskać niewielkie grubości ścian sprawiające, że wanny czy umywalki wydają się lekkie i bardziej subtelne.

SENJA stwarza w domu przestrzeń do domowych rytuałów. Staje się sercem wyspy, do której nie dociera zgiełk ulicy, a rytm wyznacza cichy strumień wody. www.fjordd.com 

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...