SENJA. Wyspa relaksu

Inspiracją dla nazwy tej kolekcji jest norweska, malownicza wyspa oblana Oceanem Arktycznym, znajdująca się z dala od utartych turystycznych szlaków. Ostoja spokoju i naturalnego piękna.

Domowe SPA

SENJA to wanna i umywalka marki FJORDD, którymi z powodzeniem można zaaranżować swoje domowe SPA. Dla długiej, relaksującej kąpieli samemu lub we dwoje. Dla zmysłowych chwil z dala od zgiełku świata. W otoczeniu materiałów i designu, który tylko sprzyja temu, by mieć ochotę przedłużać te przyjemne chwile.

Wizualna harmonia

Kształt wanny inspirowany jest grotem strzały z charakterystycznie zarysowanymi łukami. Wizualnie intrygujący, a funkcjonalnie pozwalający naturalnie i wygodnie ułożyć ciało podczas relaksującej kąpieli. Dzięki jej dużym rozmiarom i odpowiedniej ergonomii nawet we dwoje. Wanna zjawiskowo prezentuje się w wersji wolnostojącej, mimowolnie przyciągając wzrok swoją harmonijną i przemyślaną formą, stając się idealnym centrum domowego SPA. Można ją jednak również umiejscowić przy ścianie, wyposażając w klasyczną baterię ścienną. Umywalka SENJA o lekko owalnej, podłużnej misie nie jest głęboka, lecz dość przestronna. Tym samym zapewnia duży komfort podczas codziennej pielęgnacji rąk i twarzy. Przy okazji optycznie harmonijna uprzyjemnia te chwile. Jest ona dostępna w wersji nablatowej. Dzięki estetycznym korkom wykonanym z tego samego materiału zarówno umywalka, jak i wanna są jednolite kolorystycznie i spójne w formie. W warstwie funkcjonalnej jest to cenny atut, pozwalający zupełnie swobodnie dopasować do nich stylistykę i kolor baterii.

Sensoryczna tekstura

Nieocenioną zaletą kolekcji SENJA, mającej potencjał zbudowania wokół niej swojej domowej strefy relaksu, jest sam zastosowany materiał. To kamienny kompozyt AQUASTONE® wykonany w dwóch trzecich z naturalnych skał dolomitowych. Kamień oddaje swoje walory w formach i kształtach dopasowanych do naszych potrzeb. Po pierwsze materiał ten jest przyjemny w dotyku, dostarczając bogactwa sensorycznych wrażeń. Po drugie, długo utrzymuje na tym samym poziomie temperaturę wody, zachęcając do wydłużania przyjemnych chwil w kąpieli. I po trzecie wreszcie, dzięki odpowiednim spoiwom w procesie produkcji jest on plastyczną masą, poddającą się całkowicie woli projektanta. Pozwala tworzyć czyste, finezyjne kształty i uzyskać niewielkie grubości ścian sprawiające, że wanny czy umywalki wydają się lekkie i bardziej subtelne.

SENJA stwarza w domu przestrzeń do domowych rytuałów. Staje się sercem wyspy, do której nie dociera zgiełk ulicy, a rytm wyznacza cichy strumień wody. www.fjordd.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

  W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

  Czytaj...
  dom i ogród

  Jak wybrać idealne podstawki pod świeczki?

   Jeśli mamy w domu piękne świeczki i inne ozdoby, z pewnością przydadzą nam się podstawki pod świeczki. Szeroka oferta dostępnych produktów pozwala zaaranżować wnętrze zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Wyjątkowe podstawki przyjmują różne wielkości, wzory, formy i kolory. Proces doboru jest indywidualną kwestią. Inne produkty mogą nam posłużyć w jadalni, a inne w biurze. Jak dokonać […]

   Czytaj...
   dom i ogród

   Lepsza akustyka pomieszczenia i… – oto dlaczego mech chrobotek sprawdzi się na prezent

    Znalezienie idealnego podarunku to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy często mamy zbyt wiele opcji do wyboru. Może nadszedł już czas na konsumpcyjny detoks i zachwyt nad tym, co pochodzi z natury? Pochodzący ze skandynawskich lasów mech chrobotek, dostępny w sklepie www.mikroklimat.pl, to pomysł na prezent, który spodoba się zarówno artystycznej duszy, jak i osobie bardziej […]

    Czytaj...