Slow Ageing – koncepcja podejścia do piękna marki Oslo Skin Lab 

Czy wiesz, że koncepcja slow age powstała jako przeciwieństwo terminu anti-ageing? Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia…i świadome dbanie o Siebie. Dbasz o siebie poprzez codzienną, dopasowaną pielęgnację, pijesz wystarczające ilości wody, ale czy wiesz, że to nie zawsze wystarczy? Według marki Oslo Skin Lab – piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.

Kolagen to białko, które występuje naturalnie w organizmie. Jednak po 30 roku życia zmniejsza się jego ilość. Wpływa to na stan i kondycję naszej skóry. Staje się mniej jędrna, traci swoją sprężystość i odporność. Właśnie wtedy powinnaś pomyśleć o wprowadzeniu tego cennego składnika do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. A w tym pomoże Ci The Solution™ Beauty Collagen marki Oslo Skin Lab® – efekty potwierdzone naukowo i jakość, której oczekujesz. 

Skandynawski sposób na piękną skórę

Kolagen użyty w The Solution™ został poddany bardzo dokładnym badaniom klinicznym. Regularnie stosowany poprawia wygląd powierzchni skóry i zwiększa elastyczność. Wygładza drobne linie i zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Zmniejsza również widoczność cellulitu. Po 8 tygodniach redukcja głębokości zmarszczek wyniosła aż 20,1% w porównaniu z grupą kontrolną. Maksymalne zmniejszenie u jednego z uczestników wyniosło 49,9%.

Jedna saszetka dziennie pielęgnuje od wewnątrz całą skórę – zarówno twarzy, jak i ciała. Proszek ma neutralny smak i zapach, dzięki czemu może zostać dodany do każdego posiłku lub napoju – na taką pielęgnację skóry z pewnością każdy znajdzie czas!

Chcemy być szczęśliwi ze swojego życia i tego, co widzimy w lustrze, a na to składa się wiele czynników. Kolagen The Solution™ pomaga zmniejszać oznaki starzenia i poprawia jakość skóry – pomagając Ci wyglądać jak najlepiej na każdym etapie życia.  

Oslo Skin Lab® to skandynawska marka, która korzysta wyłącznie ze składników o działaniu potwierdzonym naukowo. Jej twórcy wierzą, że piękna skóra zaczyna się od wewnątrz. Stale współpracują z naukowcami i ekspertami, aby dostarczać produkty, które mają realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach.

Wyjątkowy model zakupu 

Marka wie, że systematyczność w stosowaniu produktu to klucz do osiągniecia oczekiwanych przez Ciebie efektów, dlatego oferuje możliwość zakupu produktu w ofercie członkostwa – gwarantuje 30% rabatu na każde opakowanie oraz darmową dostawę. Poznaj The Solution™ Beauty Collagen i zadbaj o swoją skórę „od wewnątrz”, bo to właśnie tam zaczyna się jej piękno… 

Suplement The Solution™ możemy kupić w sklepie online marki Oslo Skin Lab www.osloskinlab.pl

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...
LUMI Color Art Desirée
(fem)uroda

Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

Czytaj...