Slow Ageing – koncepcja podejścia do piękna marki Oslo Skin Lab

Czy wiesz, że koncepcja slow age powstała jako przeciwieństwo terminu anti-ageing? Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia…i świadome dbanie o Siebie. Dbasz o siebie poprzez codzienną, dopasowaną pielęgnację, pijesz wystarczające ilości wody, ale czy wiesz, że to nie zawsze wystarczy? Według marki Oslo Skin Lab – piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.

Kolagen to białko, które występuje naturalnie w organizmie. Jednak po 30 roku życia zmniejsza się jego ilość. Wpływa to na stan i kondycję naszej skóry. Staje się mniej jędrna, traci swoją sprężystość i odporność. Właśnie wtedy powinnaś pomyśleć o wprowadzeniu tego cennego składnika do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. A w tym pomoże Ci The Solution™ Beauty Collagen marki Oslo Skin Lab® – efekty potwierdzone naukowo i jakość, której oczekujesz.

Skandynawski sposób na piękną skórę

Kolagen użyty w The Solution™ został poddany bardzo dokładnym badaniom klinicznym. Regularnie stosowany poprawia wygląd powierzchni skóry i zwiększa elastyczność. Wygładza drobne linie i zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Zmniejsza również widoczność cellulitu. Po 8 tygodniach redukcja głębokości zmarszczek wyniosła aż 20,1% w porównaniu z grupą kontrolną. Maksymalne zmniejszenie u jednego z uczestników wyniosło 49,9%.

Jedna saszetka dziennie pielęgnuje od wewnątrz całą skórę – zarówno twarzy, jak i ciała. Proszek ma neutralny smak i zapach, dzięki czemu może zostać dodany do każdego posiłku lub napoju – na taką pielęgnację skóry z pewnością każdy znajdzie czas!

Chcemy być szczęśliwi ze swojego życia i tego, co widzimy w lustrze, a na to składa się wiele czynników. Kolagen The Solution™ pomaga zmniejszać oznaki starzenia i poprawia jakość skóry – pomagając Ci wyglądać jak najlepiej na każdym etapie życia.

Oslo Skin Lab® to skandynawska marka, która korzysta wyłącznie ze składników o działaniu potwierdzonym naukowo. Jej twórcy wierzą, że piękna skóra zaczyna się od wewnątrz. Stale współpracują z naukowcami i ekspertami, aby dostarczać produkty, które mają realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach.

Wyjątkowy model zakupu

Marka wie, że systematyczność w stosowaniu produktu to klucz do osiągniecia oczekiwanych przez Ciebie efektów, dlatego oferuje możliwość zakupu produktu w ofercie członkostwa – gwarantuje 30% rabatu na każde opakowanie oraz darmową dostawę. Poznaj The Solution™ Beauty Collagen i zadbaj o swoją skórę „od wewnątrz”, bo to właśnie tam zaczyna się jej piękno…

Suplement The Solution™ możemy kupić w sklepie online marki Oslo Skin Lab www.osloskinlab.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

  W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Oczyszczanie w rytmie natury, które zmienia wszystko!

   Starasz się dbać o swoje codzienne nawyki. Zdrowo się odżywiasz, w tygodniu znajdujesz kilka chwil na aktywność fizyczną, wysypiasz się i odpowiednio nawadniasz organizm, ale… Czy z taką samą troską myślisz o swojej pielęgnacji, której pierwszym i najważniejszym krokiem jest prawidłowe oczyszczanie? Jakich produktów używasz? Pamiętaj, że dobrze dobrane kosmetyki do oczyszczania mogą zmienić wszystko! […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Naturalne wegańskie kremy wykorzystujące niesamowite odmładzające właściwości azjatyckiego grzyba REISHI!

    Grzyby REISHI są wykorzystywane w krajach azjatyckich od 2 tysięcy lat, głównie w medycynie naturalnej. W Azji ekstrakt z REISHI jest dopuszczony do obrotu jako lek.

    Czytaj...