Stan umysłu a rezultaty

 

Z tym samym stanem umysłu nie możesz oczekiwać lepszych rezultatów. Jesteś tym kim jesteś i robisz to co robisz – jedynie poprzez pozbycie się blokad i negatywnych, ograniczających wyobrażeń o sobie i innych możesz zmienić stan swojego umysłu i w rezultacie zmienić swoją sytuację – zmienić rezultaty swoich działań. Pracując nad sobą zmienisz to co chciałbyś zmienić, pozwolisz sobie na przyciągniecie rezultatów jakich oczekujesz. Przyciągniesz dobrobyt w różnych aspektach swojego życia: rodzinnym, zawodowym, kariery, zdrowia, sprawności fizycznej, relacji z ludźmi.

 

Przejmiesz kontrolę nad tym co tworzysz uczestnicząc w procesie wpływania na Twoją własną sytuację. Nie będziesz niewolnikiem tzw. "okoliczności", które zostały stworzone w przeważającej mierze przez Ciebie samego – Twoje oczekiwania, Twoją wyobraźnię i Twoją potrzebę doświadczania różnych zjawisk w tym życiu.

 

Świadomie zrozumiesz, że jesteś odpowiedzialny za to co Cię w życiu spotyka i nauczysz się wpływać na swoje życie biorąc za nie odpowiedzialność i tworząc Twoją własną rzeczywistość.

 

W myśl zasady "Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość" dowiesz się jak możesz wpływać na swój umysł w sposób pozytywny i motywujący Cię do działania. Zapoznasz się z tym jak ustalać cele i co decyduje o ich wykonaniu i realizacji z sukcesem. Jak żyć w zgodzie z otaczającym Cię środowiskiem i jednocześnie utrzymywać lepsze relacje z ludźmi. Zrozumiesz jak bardzo Ty sam jesteś cenny tym kim Jesteś. Zrozumiesz, że jesteś unikalnym i niepowtarzalnym człowiekiem, który ma swoje ukryte talenty i umiejętności, jeszcze nie w pełni wykorzystane. Sam odkryjesz swoje talenty i dowiesz się jak sam możesz sprawić, aby działały one na Twoją korzyść zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Dowiesz się jak je wykorzystywać i znaleźć pracę i hobby, które da Ci radość i zadowolenie na drodze ku Spełnieniu.

 

Na warsztatach znajdziesz metody i ćwiczenia, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o samym sobie i swoich pragnieniach i uzdolnieniach. W grupie łatwiej Ci będzie przejść ten proces czując wsparcie i mając możliwość zobaczenia jak możesz przygotować się na zmiany, których pragniesz, rozpocząć proces uwolnienia od tego co Ciebie blokuje i otworzyć się na nowe spełnione życie, pracę, która da Ci satysfakcję i godne wynagrodzenie, pracując z ludźmi, których cenisz i akceptujesz.

 

Wzmocnisz siłę swojej wizualizacji i umiejętność stawiania celów oraz dążenia do sukcesu. Jest to zapowiedź cyklu warsztatów i seminariów dla tych osób, które odpowiedzą TAK na jedno z postawionych pytań:

 

– Czy chcesz poprawić swoje relacje z pracownikami, pracodawcami, współpracownikami lub klientami?
– Czy chcesz się nauczyć jak wykonywać swoją pracę z mniejszym wysiłkiem?
– Czy chcesz zrozumieć jak mieć pracę, która sprawia Ci satysfakcję?
– Czy chcesz poprawić swoje umiejętności w pracy?
– Czy chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie?
– Czy jesteś gotów być przedsiębiorcą?
 

Tacy ludzie sukcesu jak Robert Kiyosaki autor "Bogaty ojciec, biedny ojciec" osiągnęli swoje cele dzięki wykorzystaniu mocy umysłu i odkryli jak robić to co sprawia im przyjemność jednocześnie pomagając innym spełnić ich marzenia i cele. 

 

Zakończę ten artykuł przesłaniem Zig Ziglar z książki " Do zobaczenia na szczycie":
"Możesz mieć w życiu wszystko czego chcesz wówczas jeśli pomożesz innym osiągnąć to czego oni chcą".

 

Sprawdź sam jakie korzyści możesz osiągnąć w drodze na szczyt Twojej kariery zawodowej i wykorzystania w pełni Twojego osobistego potencjału.

 

więcej –> szkolenia

 

z wyrazami szacunku,

 

 

Agnieszka Przybysz, www.CoachingInstitute.biz
listopad 2005 

 

 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...