Stopy

 
Przypominamy sobie o nich jak nas bolą po całym dniu, są opuchnięte, ciężkie i przemęczone.
Zaproponuję kilka prostych sposobów, aby  zadbać o nasze stopy.
 

 • codziennie masujmy je , ugniatajmy i smarujmy ( miodem, oliwką, kremami do stóp)
 • fundujmy naszym stopom kilka minut moczenia w ciepłej wodzie ( możemy dodać sok z cytryny, przy obrzękach łyżkę soli )
 • gimnastykujmy stopy, można się przy tym doskonale bawić całą rodziną ( podnosimy chusteczkę, zakreślamy kółeczka w powietrzu całymi stopami, poruszamy palcami w dół i  w  górę ….)

Pamiętajmy, że nasze stopy potrzebują  pielęgnacji tak  samo jak nasza twarz i dłonie.
Życzę  systematyczności i dobrej zabawy prowadzącej do dobrego samopoczucia !!!

Autorka Danuta Stępniak jest dyplomowanym masażystą z wieloletnią praktyką. Swoją wiedzę zdobyła na kursach: masażu w Biostudio i u Wielkiego Mistrza Bioenergii- Kręgarza Ryszarda Friedensberga, Terapii Punktów Życia w Instytucie Wiedzy Waleologicznej i niekonwencjonalnych metod leczenia. Do swoich klientów dociera by pomóc w przezwyciężaniu problemów zdrowotnych lub pokazać właściwy sposób relaksacji poprzez masaż. Założyła „Pasję Zdrowie” www.pasjazdrowie.com gdyż jej praca jest jej ogromną pasją.
Kontakt: 698 647 438 (Poznań i okolice), e-mail: dankastep@yahoo.pl
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

  Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

   Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   WAKACYJNY EFEKT GLOW

    To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW!

    Czytaj...