SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE TECHNOLOGY – NOWOCZESNY SYSTEM OCZYSZCZANIA I PIELĘGNACJI SKÓRY TWARZY

0

Wystarczy tylko 1 minuta codziennie rano i wieczorem, aby skóra była perfekcyjnie czysta. Dodatkowo masaż szczoteczką soniczną pobudza krążenie, a także złuszcza naskórek, dzięki czemu skóra jest wygładzona, a kosmetyki do pielęgnacji twarzy lepiej się wchłaniają.

SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE

Szczoteczka soniczna to urządzenie do manualnego oczyszczania skóry za pomocą drgania fal. Wibracje i 100 lekkich ruchów szczoteczki na sekundę, powodują wytworzenie przez silikonowe wypustki fali, która głębiej oraz precyzyjniej dociera w głąb porów. Dzięki temu urządzenie dokładniej usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na skórze, a także makijaż.

Poprzez pulsacyjny, bardzo szybki ruch szczoteczka soniczna zdecydowanie skraca czas potrzebny na dokładne oczyszczenie skóry. Zabieg trwa ok. 60 sekund, ale jeśli skóra jest wrażliwa albo dopiero zaczynasz używać szczoteczkę, możesz skrócić czas oczyszczania.SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE

Szczoteczka soniczna DermoFuture Technology

Szczoteczka soniczna DermoFuture Technology to wodoodporne i higieniczne urządzenie do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry twarzy, a także dekoltu. Posiada łagodne i higieniczne, silikonowe wypustki, które są dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry. Grubiej rozstawione wypustki są przeznaczone do dogłębnego oczyszczania kącików. Po każdym zakończonym zabiegu wystarczy dokładnie umyć szczoteczkę wodą z mydłem.

SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE

Zalety oczyszczania twarzy szczoteczką soniczną

Szczoteczka soniczna DermoFuture Technology oczyszcza cerę z zabrudzeń oraz makijażu, działa także, jak peeling i masażer w jednym. Zalecana jest do pielęgnacji twarzy, szyi, a także dekoltu. Należy pamiętać, aby nie myć nią cienkiej, delikatnej skóry wokół oczu. Może być wykorzystywana do codziennej pielęgnacji. Jednak w przypadku cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień, poleca się stosowanie szczoteczki w kilkudniowych odstępach.

SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE

Działanie oczyszczające:

• Oczyszczenie skóry z zabrudzeń i pozostałości makijażu za pomocą delikatnych pulsacji.
• Usunięcie martwego naskórka.
• Odblokowanie porów, co znacznie zmniejsza ilość zaskórników.
• Alternatywa dla zwykłego mycia twarzy

Działanie pielęgnacyjne:

• Zapewnia skórze delikatny masaż – 100 lekkich wibracji na sekundę.
• Poprawia ukrwienia skóry i wzmacnianie naczynia krwionośne.
• Ujędrnia, wygładza oraz uelastycznienia skórę.
• Doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków pielęgnacyjnych.

SZCZOTECZKA SONICZNA DERMOFUTURE

Dostępna w 3 kolorach, cena: ok 190PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here