Trwała depilacja laserem

 
Jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce, dając gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu.
 
Depilacja laserowa oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest niezastąpiona dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody depilacji.
 
Jest to urządzenie najnowszej generacji. Podobnie jak lasery starszej generacji ( Rubin, Alekxandryt Yag ), urządzenie działa na włosy będące w fazie wzrostu ( Anagen ).
Dzięki zastosowaniu diody o bardzo wysokiej mocy i o długim czasie trwania impulsu laser ten depiluje najskuteczniej i na stałe. Po zastosowaniu depilacji laserowej wydepilowane włosy nie odrastają. Laser LightSheer posiada amerykański atest FDA dopuszczający go na rynek, jako urządzenie do trwałego usuwania włosów.
 
Unikalny system chłodzenia kontaktową końcówką szafirową zapewnia wysokie bezpieczeństwo zabiegu. Dzięki tym zaletom COHERENT LightSheer  został uznany za najlepsze urządzenie do zabiegu-laserowa depilacja w marcu 2004 roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa dermatologicznego w San Francisco. Szafir, z którego wykonana jest końcówka rączki LightSheer – Chill Tip, jest idealnym materiałem do wykonania końcówki chłodzącej, będącym znakomitym przewodnikiem ciepła i przewodzącym światło diody dzięki czemu depilacja laserowa jest tak skuteczna.
 
Przed zabiegiem depilacji laserowej skóra powinna być nie ogolona, umyta i niczym nie posmarowana.
 
Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • bielactwo,
 • nie wolno stosować 3 tygodnie przed zabiegiem preparatów fotouczulajacych, kremów z retinolem, witaminą C,  betakarotenu, samoopalaczy, zioła dziurawca, nagietka,
 • nie wolno stosować kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem,
 • po opalaniu zabieg można powtórzyć dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny,
 • nie wyrywać włosów minimum 3 tygodnie przed zabiegiem

Zasady postępowania po zabiegu :

 • zabiegi należy powtarzać co 1-2 miesiące. – wydłużanie przerwy między zabiegami może spowodować słaby efekt zabiegu,
 • nie opalać się – bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez dwa tygodnie po zabiegu,
 • nie wolno stosować: kosmetyków i leków złuszczających  (min. 2 tygodnie po zabiegu), leków uczulających na słońce, dziurawca, nagietka

Przez kilka dni po zabiegu :

 • nie drażnić skóry w okolicach zabiegu,
 • trzy razy dziennie stosować krem bepanthen lub alantan,
 • nie wycierać miejsc depilowanych gąbką lub ręcznikiem,
 • nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów,
 • nie wyrywać włosów do kolejnego zabiegu

Każda skóra  w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg. Może wystąpić rumień, pokrzywka lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie jak i niewielkie strupki, niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymywać do kilku tygodni.

STUDIO FRYZUR I URODY  -allure-
ul. Bułgarska  72
60-321  Poznań
tel. (061 ) 8 615-015
Serdecznie  zapraszamy oferując odrobinę relaksu! 
– strzyżenie, modelowanie, koki, upięcia,
– farbowanie, trwała
– przedłużanie i zagęszczanie włosów
– kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała,
– zabieg winny i czekoladowy
– makijaż trwały
– trwała depilacja laserem

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...