Twarze reklamowe a poprawny marketing marki

Każda dobra Agencja posiada w swojej ofercie dużą ilość ciekawych twarzy na ogół w dziale advertisement. Modelki, twarze dojrzałe +30, dzieci.
W zależności od scenariusza Agencja dobiera odpowiednie osoby pod dany projekt. Agencja posiada portfolio proponowanej osoby, polaroids czyli aktualne zdjęcia twarzy i sylwetki bez stylizacji oraz w przypadku talentów aktorskich materiał video z krótkim wywiadem co ułatwia weryfikacje danej kandydatury.
 
Ważne jest doświadczenie modelek czy modeli. Im więcej dana osoba miała za sobą sesji czy reklam tv tym łatwiej układa się później współpraca teamu producenckiego z osobą zaangażowaną do danej produkcji.
 
Gdzie są najlepsze Agencje Modelek? Oczywiście Warszawa. W miarę dobre agencje są także w Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku (Trójmiasto).

Wiadomo jest że łatwiej jest zaangażować do danej produkcji, która odbywa się pod Wrocławiem modelkę/modela z Wrocławia niż np. z Warszawy. Oczywiście jeśli budżet produkcji na to pozwala i nie jest skromny, osoba może być nawet z drugiego końca Polski. Wszystko kwestia finansów. Inne ceny za wynajęcie do sesji twarzy reklamowej proponują agencje warszawskie, inne – niższe – lokalne.
 
Trzeba się liczyć, że angażując twarze spoza stolicy będą one mieć na pewno mniejsze doświadczenie. Pamiętajmy że twarz wybrana przez nas do reklamy będzie wizytówką naszego produktu czy marki.
 
— 
Agencja Modelek i Modeli MKU http://www.mkumodels.com

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...