VerdeLine – ochrona środowiska i kontrola wydatków domowych

Ferro – jako jeden z pierwszych krajowych producentów armatury sanitarnej, wprowadza na rynek kompletny i zaawansowany technologicznie produkt oszczędzający wodę – VerdeLine.
 
VerdeLine to nowa koncepcja baterii wyposażonych w nowoczesne urządzenia oszczędzające wodę: perlator najnowszej generacji FerroAirMix z funkcją samousuwania kamienia wapiennego EasyClean i głowicę z blokadą FerroClick – w bateriach umywalkowych oraz ogranicznik wypływu wody FerroEcoSave – w bateriach wannowych, natryskowych i rączkach prysznicowych.

    

FerroAirMix – perlator najnowszej generacji montowany w bateriach umywalkowych linii VerdeLine może znaleźć zastosowanie także w innych modelach baterii. Jego podstawową funkcją jest zwiększenie wydajności baterii poprzez ekonomiczny przepływ 7,8 l na minutę obficie napowietrzonej wody
 
Perlator zapewnia oszczędność rzędu 50%. Producent rezygnując z tradycyjnej siateczki zastosował unikalny wzór otworów, przez które przepływa wzbogacony w cząsteczki powietrza, równomierny strumień wody. Dodatkowo FerroAirMix pełni rolę filtra skutecznie zabezpieczającego baterię przed osadem z kamienia wapiennego.
 
EasyClean – integralna część perlatora FerroAirMix. Idealny system usuwania kamienia wapiennego. Dzięki specjalnej silikonowej nakładce oraz unikatowej budowie otworów odpływie spowalnia proces osadzania się kamienia wapiennego, ułatwia usuwanie osadów i tym samym przedłuża żywotność baterii.
 

 
FerroClick
– dwustopniowa głowica ceramiczna zaopatrzona w blokadę. Element decydujący o trwałości i szczelności baterii. Zapewnia precyzyjną regulację ilości wypływającej wody oraz odpowiada za proporcjonalne zmieszanie ciepłej i zimnej wody. Posiada dwa poziomy otwarcia przepływu. Pierwszy – powoduje uwolnienie ekonomicznego strumienia wody – z baterii wypływa ok. 5 -7 l wody na minutę. Drugi – uruchamia zwiększony jej przepływ – około 12 l na minutę.
 
FerroClick to również idealny system kontroli ciepłej wody. Pierścień na głowicy, poprzez funkcję blokady strumienia gorącej wody, pozwala użytkownikowi samodzielnie nastawić zakres jej wypływu, a co za tym idzie zmniejszyć strumień i oszczędzić na kosztach.
     
FerroEcoSave – ogranicznik wypływu (zużycia) wody. Rodzaj okrągłej tulei wkręcanej w słuchawkę prysznicową lub montowanej w baterii natryskowej. Podobnie jak perlator w bateriach umywalkowych zmniejsza strumień wypływu, nawet do 7,8 l na minutę, jednocześnie nadal pozwalając użytkownikowi cieszyć się niezmienioną, efektowną kaskadą rozproszonej wody.
 
Ograniczniki FerroEcoSave znalazły zastosowanie w bateriach wannowych i natryskowych linii VerdeLine. Ponadto mogą być użyte we wszystkich bateriach wannowych i natryskowych Ferro.
 www.ferro.pl
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   (fem)ciekawostki

   HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

    To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

    Czytaj...