W jaki sposób wybrać biustonosz bez ramiączek?

Kiedy zbliża się wiosenna i letnia pora roku, wiele kobiet decyduje się na zakup stanika bez ramiączek. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli kobiecie zależy na tym, aby odsłonić nieco więcej ciała. Wybór może być jednak nieco problematyczny, co związane jest z dużą liczbą modeli dostępnych na rynku. Jak skutecznie dobrać rozmiar biustonosza bez ramiączek? Jak dobrać biustonosz bez ramiączek? Do czego warto nosić biustonosz nieposiadający ramiączek? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jak skutecznie dobrać rozmiar biustonosza bez ramiączek?

Biustonosz bez ramiączek należy dobrać identycznie, jak w przypadku tych codziennych. Musi spełniać podstawowe warunki, w przeciwnym wypadku nie będzie wygodny. Kluczowe jest nie tylko podtrzymywanie, ale także podnoszenie piersi. Muszą one mieścić się w miseczkach, natomiast fiszbiny powinny przylegać do do klatki. Warto zwrócić uwagę również na pas biustonosza, który to ma za zadanie trzymanie się na jednym poziomie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Kobiety powinny zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli biustonosz bez ramiączek jest nieco za ciasny, wówczas należy wybrać większy rozmiar pod biustem. Zgodnie z podstawowymi zasadami, zmniejszany jest wówczas rozmiar miseczki o 1.

Jak dobrać biustonosz bez ramiączek?

Niekiedy kobiety mają wrażenie, że biustonosz bez ramiączek przesuwa się po ciele. Powodem tego nieprzyjemnego zjawiska jest nieodpowiednie dobranie biustonosza. Jeśli obwód jest zbyt duży, wówczas bielizna z pewnością nie spełni swojej funkcji. W jaki sposób panie mogą sprawdzić czy obwód jest odpowiedni? W sytuacji, kiedy za zapięcie możliwe jest włożenie całej dłoni, wówczas oznacza to, że obwód jest zdecydowanie za duży. Za zapięcie powinny zmieścić się jedynie dwa palce. Gdy obwód jest jednak za mały, wówczas towarzyszyć będzie uczucie nadmiernego ucisku.

Do czego warto nosić biustonosz nieposiadający ramiączek?

Biustonosz bez ramiączek sprawdzi się w przypadku zdecydowanej większości letnich ubrań. Nie da się ukryć, że ramiączka, które wystają spod ubrania nie wyglądają atrakcyjnie pod względem wizualnym. Tego typu rozwiązanie w sposób szczególny jest zalecane, kiedy kobieta planuje założyć sukienkę z dekoltem, zwykłą bluzkę lub sportową bokserkę. Biustonosz bez ramiączek posiada specjalistyczną konstrukcję, która to jest gwarancja odpowiedniego podtrzymywania piersi.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

  W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Oczyszczanie w rytmie natury, które zmienia wszystko!

   Starasz się dbać o swoje codzienne nawyki. Zdrowo się odżywiasz, w tygodniu znajdujesz kilka chwil na aktywność fizyczną, wysypiasz się i odpowiednio nawadniasz organizm, ale… Czy z taką samą troską myślisz o swojej pielęgnacji, której pierwszym i najważniejszym krokiem jest prawidłowe oczyszczanie? Jakich produktów używasz? Pamiętaj, że dobrze dobrane kosmetyki do oczyszczania mogą zmienić wszystko! […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Slow Ageing – koncepcja podejścia do piękna marki Oslo Skin Lab

    Czy wiesz, że koncepcja slow age powstała jako przeciwieństwo terminu anti-ageing? Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia…i świadome dbanie o Siebie. Dbasz o siebie poprzez codzienną, dopasowaną pielęgnację, pijesz wystarczające ilości wody, ale czy wiesz, że to nie zawsze wystarczy? Według marki Oslo Skin Lab – piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.

    Czytaj...