W jaki sposób wybrać biustonosz bez ramiączek?

Kiedy zbliża się wiosenna i letnia pora roku, wiele kobiet decyduje się na zakup stanika bez ramiączek. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli kobiecie zależy na tym, aby odsłonić nieco więcej ciała. Wybór może być jednak nieco problematyczny, co związane jest z dużą liczbą modeli dostępnych na rynku. Jak skutecznie dobrać rozmiar biustonosza bez ramiączek? Jak dobrać biustonosz bez ramiączek? Do czego warto nosić biustonosz nieposiadający ramiączek? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jak skutecznie dobrać rozmiar biustonosza bez ramiączek?

Biustonosz bez ramiączek należy dobrać identycznie, jak w przypadku tych codziennych. Musi spełniać podstawowe warunki, w przeciwnym wypadku nie będzie wygodny. Kluczowe jest nie tylko podtrzymywanie, ale także podnoszenie piersi. Muszą one mieścić się w miseczkach, natomiast fiszbiny powinny przylegać do do klatki. Warto zwrócić uwagę również na pas biustonosza, który to ma za zadanie trzymanie się na jednym poziomie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Kobiety powinny zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli biustonosz bez ramiączek jest nieco za ciasny, wówczas należy wybrać większy rozmiar pod biustem. Zgodnie z podstawowymi zasadami, zmniejszany jest wówczas rozmiar miseczki o 1.

Jak dobrać biustonosz bez ramiączek?

Niekiedy kobiety mają wrażenie, że biustonosz bez ramiączek przesuwa się po ciele. Powodem tego nieprzyjemnego zjawiska jest nieodpowiednie dobranie biustonosza. Jeśli obwód jest zbyt duży, wówczas bielizna z pewnością nie spełni swojej funkcji. W jaki sposób panie mogą sprawdzić czy obwód jest odpowiedni? W sytuacji, kiedy za zapięcie możliwe jest włożenie całej dłoni, wówczas oznacza to, że obwód jest zdecydowanie za duży. Za zapięcie powinny zmieścić się jedynie dwa palce. Gdy obwód jest jednak za mały, wówczas towarzyszyć będzie uczucie nadmiernego ucisku.

Do czego warto nosić biustonosz nieposiadający ramiączek?

Biustonosz bez ramiączek sprawdzi się w przypadku zdecydowanej większości letnich ubrań. Nie da się ukryć, że ramiączka, które wystają spod ubrania nie wyglądają atrakcyjnie pod względem wizualnym. Tego typu rozwiązanie w sposób szczególny jest zalecane, kiedy kobieta planuje założyć sukienkę z dekoltem, zwykłą bluzkę lub sportową bokserkę. Biustonosz bez ramiączek posiada specjalistyczną konstrukcję, która to jest gwarancja odpowiedniego podtrzymywania piersi.

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...
LUMI Color Art Desirée
(fem)uroda

Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

Czytaj...