Warsztaty tańca brzucha w Toruniu

 
Zapraszam na warsztaty tańca brzucha w Toruniu, 27 października.
Najbliższe sobotnie zajęcia odbędą się 27 października, w godz. 12:30 – 16:00 (3 godz, zajęć + pół godziny przerwy, cena 45 zł). Proszę o zgłoszenia i wpłaty do 26 października.
Są to drugie zajęcia z cyklu, ale jak najbardziej mogą jeszcze dołączać nowe
osoby. Miejsce zajęć: ul. Dziewulskiego 21, "Gra Fitness City".
Zajęcia prowadzić będzie Agnieszka Zaborowska.
 
Agnieszka Zaborowska
Tańcem orientalnym zajmuję się od półtora roku. Tańca brzucha uczyłam się m.in. u Agnieszki Kosteckiej, Łady Toulik i na kursie instruktorskim u Lidii Rekosz i Kasi Wieczorek. Brałam też udział w zajęciach bollywood dance prowadzonych przez Olę Wachacz.
Najpierw spory nacisk kładłam na doskonalenie techniki, jednak z biegiem czasu, kiedy opanowałam już podstawy, zaczęłam bardziej wsłuchiwać się w rytm własnego ciała. Taniec stał się dla mnie formą medytacji, lekarstwem dla ciała i duszy. Dzięki niemu można pozbyć się kompleksów i otworzyć na otaczający nas świat.
Odkąd tańczę utwierdzam się w przekonaniu, że tak naprawdę taniec ten kryje się w każdej z kobiet, trzeba go jedynie w sobie odnaleźć i wydobyć. Aby móc w pełni czerpać z niego radość należy przede wszystkim zaakceptować własną cielesność oraz pokochać muzykę do której tańczymy. Czasem żartuję, że najlepiej jest odkryć w muzyce najwspanialszego kochanka a z tańca uczynić wyznanie miłosne. Wtedy przyswojenie wszelkich ruchów przyjdzie o wiele
swobodniej a sam taniec może stać się niemal mistycznym przeżyciem. 😉
 
Proszę o zgłoszenia (TELEFONICZNE – nie mailem).
Mój numer to: 506-560-860
 
Zapraszam – Kinga Makowiecka
www.taniecbrzucha.pl

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...