WARTOŚCI – Twój osobisty kompas

Zapraszam na moje  weekendowe seminarium rozwoju osobistego,
pt. "WARTOŚCI – Twój osobisty kompas"
27-28 września, Poznań,  ul. Wielka 10
godz. 10.oo – 18.oo, cena: 300 zł
studenci mają 10% zniżki

To praktyczny warsztat dla tych, którzy chcą:
nauczyć się rozpoznawać wartości swoje i określać wartości innych
świadomie zarządzać swoim życiem przez wartości
dokładnie ustalić hierarchię swoich wartości
stworzyć spójność pomiędzy tym, kim są, a tym jak żyją
pracować z wartościami celem podniesienia jakości swojego życia
lepiej siebie poznać i zdobyć nowe umiejętności życiowe
Wartością może być nazwane wszystko, cokolwiek jest ci drogie. Wartości są Twoim osobistym kompasem, siłą napędową Twoich zachowań, zatem kierują Twoim losem. Życie zgodne z własnymi wartościami daje nieprawdopodobnie wielką siłę, poczucie pewności, spokój wewnętrzny i spójność. Wartości są siłą, która zawsze znajduje się na czele i nieustannie skłania do podejmowania decyzji, które wyznaczają kierunek naszego życia i nasze ostateczne przeznaczenie. Wartości uosabiają to, co dla nas istotne. Przyswajamy je, podobnie jak przekonania, z naszych doświadczeń i na drodze modelowania przez rodziców i przyjaciół. Wartości związane są z naszą tożsamością, darzymy je troskliwą uwagą; tworzą fundamentalne zasady, według których żyjemy. Dostarczają nam motywacji i ukierunkowania, są ważnymi punktami odniesienia – stolicami na naszej mapie świata..
 
Naucz się zarządzać czasem, poprzez zarządzanie wartościami!
(polecam przeczytanie mojego artykułu na ten temat w najnowszym numerze Odnowy)
 
uczestnictwo wyłącznie na zapisy, wyślij zwrotnego maila
filia.poznan@wp.pl
Pozdrawiam i zapraszam

Aleksandra Stanek
 
Instytut Ewy Foley – filia w Poznaniu

Wartości – Twój osobisty kompas

 
Ze względów organizacyjnych, premiujemy osoby, które zapiszą się najpóźniej na tydzień przed warsztatem. W tym wśród osób, które zapiszą się w wymaganym terminie rozlosujemy kasety Ewy Foley.
  
Osoby zainteresowane mogą zapisać się do Ewy Jurkowlaniec na indywidualną sesję oddechową ( koszt 120 pln, liczy sie kolejność zgłoszeń ). Po sobotnich zajęciach organizujemy sesję grupowa, ok godz 18.30,( koszt 40 pln, uczestnicy zajęć weekendowych mają sesję już w
cenie warsztatu ).
  
WARTOŚCI – Twój osobisty kompas.
Naucz się zarządzać swoim życiem przez zarządzanie wartościami. Wartością może być nazwane wszystko, cokolwiek jest ci drogie. Wartości kierują naszymi zachowaniami, a więc i naszym losem; są siłą, która zawsze znajduje się na czele i nieustannie skłania nas do podejmowania decyzji, a te wyznaczają kierunek naszego życia i nasze ostateczne przeznaczenie. Inteligencja Duchowa. Praca z przekonaniami, praktyka osobista, misja Twojego życia, jak uczynić niemożliwe możliwym czyli jak przekraczać bramy umysłu (bramę możliwości, zdolności i zasługiwania).
 
Zapisy wyłącznie mailem aleksandra.stanek@wp.pl, decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt 250pln/osoba

 
Zapisy i informacje w Poznaniu: Aleksandra Stanek
Absolwentka psychologii klinicznej na UAM oraz Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych w WSPS. Master NLP. Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju osobistego. Współpracuje z Inspiration Seminars International oraz z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. W Poznaniu prowadzi filię Instytutu Ewy Foley.
Mail: aleksandra.stanek@wp.pl
Instutut Ewy Foley, filia Poznań, tel. 0 512 357 158, www.foley.com.pl

Dodaj komentarz

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...