Wiosenne pocałunki – pielęgnacja i makijaż ust z L’Occitane. Zestaw kosmetyków czeka na Ciebie!

0

Zestaw kosmetyków czeka na Ciebie!L'occitane kosmetyki kolorowe na lato

Smakowite, pełne radości i bardzo, bardzo słoneczne! Peelingi, balsamy i pomadki do ust L’OCCITANE mają wyjątkowe konsystencje i rozkoszne zapachy, aby za każdym razem kiedy ich użyjesz przeżywać smakowite chwile przyjemności. Jeśli lubisz naturalne, owocowe odcienie pomadek, delikatne i pachnące balsamy oraz kusząco słodkie peelingi do ust o konsystencji dżemu właśnie znalazłaś kosmetyki idealne! Używając ich trzymaj się tylko jednej zasady: baw się dobrze!

Balsam koloryzujący L'Occitane Nowe kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ust od L‘OCCITANE zostały zainspirowane dojrzałymi i soczystymi owocami z prowansalskiego targu oraz ich wspaniałym smakiem i urzekającym aromatem. Owocowy są nie tylko ich kolory, ale także cenne składniki np. olej z pomelo z Korsyki, ekstrakt z organicznych marchewek uprawianych w sercu Prowansji oraz tłoczony na zimno olej z granatów. Wszystkie kosmetyki produkowane są w taki sposób, aby nie utracić z owoców, warzyw i ziół tego, co najcenniejsze.

5 powodów, dla których warto wybrać kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ust od L’OCCITANE

1. Owocowe pomadki i balsamy do ust mają własciwości pielęgnacyjne – nawilżają i odżywiają.

2. Wszystkie składniki pomadek, balsamów i peelingów są w 100% wegetariańskie

3. Wszystkie formuły wykorzystane w kolekcji kosmetyków do makijażu i pielęgnacji ust są w 100% wolne od silikonu

4. Peelingi do ust są w 100% wolne od olejów mineralnych

5. Kosmetyki zawierają naturalne ekstraktu z owoców i warzyw: ekstrakt z malin, olejek z pomelo i granatów, olejek z marchwi, wyciąg z owoców mandarynki oraz witaminę E.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Pomadka do ust L'OccitaneDodaj swoim ustom owocowej słodyczy i wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków do pielęgnacji i makijażu ust od L’OCCITANE. 

Wystarczy, że do 8 maja w komentarzu do tego artykułu lub na ekobiety@kreatywka.pl  opiszesz nam w kilku zdaniach najbardziej według Ciebie romantyczny pocałunek znany z filmu lub literatury. 

3 najciekawsze opisy nagrodzimy zestawami, w których znajdą się: Owocowa Pomadka, Balsam do ust i Peeling do ust marki L‘OCCITANE. Balsam koloryzujący L'Occitane

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here