Wiosenne porządki z W5 – wielkie sprzątanie z Lidlem

0


 
W trosce o garderobę

Chusteczki „Formil” wyłapujące kolor zabezpieczają ubrania przed utratą kolorów i zafarbowaniem. Działają niczym filtr, wykrywając w mydlinach cząstki brudu, dlatego
skutecznie chronią podczas prania ulubione ubrania przed ich zniszczeniem.
Są przeznaczone do tkanin białych i kolorowych. W opakowaniu znajdują się 24 chusteczki.
Cena: 13,99 zł – 24szt.
 
 
 
Preparat w sprayu ułatwiający prasowanie W5

sprawia, że żelazko z łatwością przesuwa się po materiale i nie przylega do niego, a ładny i świeży zapach produktu poprawia komfort noszenia odzieży, na której został użyty. Po zastosowaniu produktu, prasowanie przebiega sprawniej, daje pożądany efekt w znacznie krótszym czasie. Idealny do koszul, bluzek, sukienek zwłaszcza z tkanin syntetycznych.
Cena: 5,99 zł – 500ml
 

 
Łazienka pełna blasku

Płyn do mycia kabin prysznicowych W5 łatwo, szybko i dokładnie czyści najtrudniejsze do usunięcia zacieki i brud. Preparat sprawi, że łazienka będzie lśnił czystością. Uzyskany efekt będzie trwały, a produkt na długo ochroni powierzchnię kabiny przed ponownym zabrudzeniem.
Cena: 4,99 zł – 750ml
 
 
 
Pianka do czyszczenia wc – W5 WC-Cleaner w sprayu

to środek niezbędny dla utrzymania właściwego poziomu higieny toalety. Produkt dostępny jest w trzech wersjach zapachowych: Ocean, Lemon i Nature.
Cena: 5,99 zł – 500ml
 
 
Kuchnia jak nowa
Płyn czyszczący do zmywarek W5 doskonale likwiduje tłuszcz, kamień oraz inne zabrudzenia
i pozostawia zmywarkę idealnie czystą. Nie narusza przy tym delikatnych powierzchni wewnątrz zmywarki.
Cena: 12,99 zł – 2x250ml

 
 
Spray do czyszczenia piekarnika W5
samoczynnie rozpuszcza zaschnięte zabrudzenia w piekarnikach, na blachach lub rusztach. Aktywna pianka dotrze w trudno dostępne miejsca, czyszcząc szybko i skutecznie.
Cena: 7,99 zł – 400ml

 
Perfekcyjna przestrzeń dzienna
Pianka do mycia szyb W5 zagwarantuje idealną czystość okien. Bez problemu wygra z uciążliwymi smugami i brudem, które wcześniej sprawiały tyle problemów.
Aktywna piana zapewnia długotrwały efekt oraz zwiększa wydajność preparatu. Kryształowy błysk szyb oraz towarzyszący mu wiosenny zapach sprawią, że w naszym domu na stałe zagości piękna pogoda!
Cena: 5,99 zł – 500ml
 

Odplamiacz do dywanów W5
|
może być używany do wszystkich rodzajów tkanin. Aktywny tlen usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia i ślady po obuwiu. Po zastosowaniu, pokryta nawierzchnia będzie mniej podatna na ponowne zabrudzenia, a kolory znowu staną się żywe i wyraziste.
Cena: 6,99 zł – 750ml
 
Środki czystości W5 opatrzone są znakiem przynależności do Karty na rzecz zrównoważonej
produkcji środków i systemów czyszczących sustainable-cleaning.com.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą
niezależne spółki prowadzące aktywną działalności na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 8000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 400.
 
 

Poprzedni artykułWięzień
Następny artykułZazdrość kobieca
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here