Zabiegi na przebarwienia


 
Laser frakcyjny
– odnowa skóry, usuwanie blizn, blizn po trądzikowych, rozstępów i przebarwień.
 
Podczas zabiegów laserowych powierzchnia skóry chłodzona jest przy użyciu nawiewu zimnego powietrza, zapewnia to komfort i gwarantuje bezbolesny przebieg zabiegu.
Wysokie parametry laserów oraz możliwość ingerencji we wszystkie parametry wiązki pozwalają na opracowywanie coraz nowszych procedur zabiegowych.
 
Efektem działania lasera frakcjonującego Dualis SP jest odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidowanie blizn, plam po słonecznych, przebarwień, rozstępów, rozszerzonych porów.
 
Laser Dualis SP wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra potrzebuje niewiele czasu, aby się zregenerować.
 
Leczenie laserem nie wymaga specjalnego przygotowania.
Czas zabiegu: Zabieg trwa od 15 min do 30 min i nie wymaga znieczulenia. Stosowany jest jedynie system chłodzący zimnym powietrzem.
 
Po zabiegu nałożony zostanie krem z filtrem słonecznym. Dalsze wskazania są indywidualne. Zazwyczaj zabieg powtarza się 3-krotnie, 1 raz co miesiąc.
 
Przy użyciu lasera Er:YAG Dualis SP do delikatnych peelingów można osiągnąć dzięki jednemu zabiegowi rezultaty odpowiadające 8-10 sesjom mikrodermabrazji.
 
Ceny  zabiegu:
Twarz – 800 zł
Szyja – 400 zł
Dekolt – 400 zł
Dłonie – 400 zł
 
Fotoodmładzanie T3 – to poprawa kolorytu, napięcia i struktury skóry.
 
Szybki i efektywny sposób na poprawę wyglądu skóry. Laser wnikając głęboko do skóry właściwej powoduje podgrzanie kolagenu, eliminuje nierówności kolorytu skóry, przebarwienia i obkurcza pory. Efekt to napięta, rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.
                       
Zabieg jest nieinwazyjny, niebolesny, nie powoduje niedyspozycji estetycznej.
Częstotliwość zabiegów: Wymagana jest seria 3 – 5 zabiegów w odstępach miesięcznych.
 
Ceny  zabiegu:
Twarz – 500 zł
Szyja 200 zł
Dekolt – 200 zł
 

Zabieg Hydrafacial  – doskonały dla suchej skóry, brzydkich przebarwień czy zmarszczek.
 
Zabieg wykorzystywynay jest na najnowocześniejszym urządzeniu do hydradermabrazji HydrafacialTM firmy BTL Industries Limited, która jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej.
 
Hydradermabrazja przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry i polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się ponad 7 dni.
 
Terapia Hydradermabrazji jest szybką i skuteczną formą leczenia, trwającą około 30 minut. W trakcie wykonywania zabiegu Pacjent nie odczuwa dyskomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do pełnej aktywności. Urządzenie do Hydradermabrazji może być używane do różnych odmian zabiegów złuszczających, w zależności od zastosowanej końcówki oraz substancji czynnej, która na zasadzie infuzji zostaje dostarczona do głębokich warstw naskórka. Pod pojęciem infuzji można rozumieć dostarczanie pod dużym ciśnieniem aktywnych substancji do naskórka.
 
Czas zabiegu: Aby poprawić wygląd drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu).
 
Ceny zabiegu:
Twarz – 190 zł
Twarz, szyja i dekolt – 400 zł
 
NOWOŚĆ! Cosmelan
– to najskuteczniejsza terapia wybielająca przebarwienia.
 
Kuracja Cosmelanem to skuteczna terapia wybielająca przebarwienia, będące wynikiem częstej i nadmiernej ekspozycji na słońce, przebarwienia o podłożu hormonalnym oraz typu melasma. Mechanizm działania oparty jest na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynaze, kluczowego enzymu w procesie tworzenia barwnika (melaniny).
 
Dermatologia Estetyczna stawia Cosmelan na pierwszym miejscu wśród preparatów wybielających.
 
Podczas konsultacji lekarskiej ustalony zostaje fototyp skóry oraz określane są rodzaje przebarwień. Zasadnicza część zabiegu to aplikacja przez lekarza preparatu na skórę, z tak nałożoną maską pacjent udaje się do domu, gdzie po okresie 6-8 godzin zmywa maskę wodą i zaczyna się terapia domowa. W tym czasie pacjent sam nakłada sobie specjalne kremy wchodzące w skład zestawu.
 
Bardzo ważna jest systematyczność. Kiedy terapia zostaje przerwana przed zalecanym okresem, przebarwienia mogą pojawić się ponownie.
EFEKTY: wyrównanie kolorytu skóry, nawilżenie skory, zwężone pory, reguluje wydzielanie łoju, stymuluje odnowę kolagenu,  zapobiega powstawaniu zaskórników, stanów zapalnych i łojotoku.
 
Po Cosmelanie może wystąpić lekki obrzęk i w 2-3 dniu pojawić się łuszczenie. Skóra może być zaczerwieniona przez pierwsze 2 dni. Terapia może być wykonywana o każdej porze roku. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu, ale spektakularny efekt najczęściej zaobserwujemy po miesiącu. W 99% przypadków następuje redukcja plam o 95%. Po zabiegu wykonywanym w gabinecie należy stosować codziennie krem Cosmelan 2 otrzymany od lekarza, pamiętając że terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji a jedynie ją przerywa. Koniecznie trzeba pamiętać o profilaktyce, czyli skutecznej ochronie przeciwsłonecznej-stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym min. 30 SPF+. Dermatologia Estetyczna w dziedzinie przebarwień odnosi najlepsze efekty dzięki kuracji Cosmelanem.

Ceny zabiegu: Cosmelan zabieg + kosmetyki   1600 zł
 
Peelingi:  Glikolowy  i Migdałowy

Peelingi chemiczne mają bardzo szerokie zastosowanie, najlepsze efekty i najwyższe stężenia ma tylko medycyna estetyczna. Naskórek składa się z kilku warstw ułożonych jedna na drugiej. Stosując peeling można usuwać poszczególne jego warstwy, regulując przy tym głębokość łuszczenia. Stymuluje to naturalną odbudowę tkanki oraz pobudza do wytwarzania nowego kolagenu. Skóra po peelingu staje się gładsza, elastyczniejsza, jaśniejsza i odświeżona.
 
W zależności od rodzaju peeling można niwelować skutki , przebarwienia, blizny po trądzikowe, łojotok. Peelingi chemiczne mogą również wspomagać leczenie trądziku. Z uwagi na wielokierunkowe działanie, możliwość częstego powtarzania i stosunkowo niewielką inwazyjność, peelingi są bardzo cenną metodą leczniczą.
 
Peeling Glikolowy
Procedura oparta na różnych stężeniach kwasu glikolowego jako silnego czynnika stymulującego regenerację skóry oraz jej odmładzanie, dobierana przez lekarza w zależności od potrzeby I stanu skóry. Różna częstotliwość zabiegów w zależności od wskazań, reakcji skóry, rodzaju preparatu.
 
WSKAZANIA: odmładzanie skóry, stan folikularnych i innych hiperkeratoz,  melazma, skóra z nierównym reliefem
 
EFEKTY: usunięcie drobnych zmarszczek i spłycenie głębokich, stymulacja procesów regeneracji i odnawiania skóry, wyrównanie kolorytu skóry
 
Peeling Migdałowy
Kwas migdałowy należy do alfa-hydroksykwasów. Peelingi kwasem migdałowym poprawiają stan skóry ze zmarszczkami, przebarwieniami, ale nie wywołują uczucia dyskomfortu. Ze względu na właściwości bakteriobójcze można je stosować u chorych z trądzikiem pospolitym z obecnością zaskórników i krost zapalnych. Po zabiegu złuszczanie skóry jest niewielkie i mało widoczne. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry, nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.
 
Właściwości kwasu migdałowego i doskonała tolerancja przez osoby z cerą wrażliwą umożliwiają wykonywanie zabiegu u osób nietolerujących zabiegów przy użyciu innych kwasów.
 
Peeling migdałowy może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.
 
WSKAZANIA: trądzik, blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie skóry, przebarwienia, zaburzenia barwnikowe, rewitalizacja skóry.
 
PRZECIWWSKAZANIA: podrażniona i wrażliwa skóra, skóra tuż po depilacji, procesy zapalne, opryszczka, ciąża
 
EFEKTY:
–  skóra: odmłodzona, ujędrniona, elastyczna, wygładzona,
–  opalenizna: równomierna, świetlista, szybsza stymulacja opalenizny,
 
Częstotliwość zabiegów:
Medycyna estetyczna sugeruje by zabieg był powtarzany w trybie ustalonym przez lekarza w zależności od wskazań. Zaleca się wykonanie od 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych.
 
Ceny zabiegów:
Peeling Chemiczny: Migdałowy / Glikolowy / Aesthetico 150
 
NOWOŚĆ Skin Fit –  Maska Tretinoinowa – na drobne zmarszczki i przebarwienia
 
Maska tretinoinowa jest wyjątkowym produktem w swojej klasie. Działanie przeciwtrądzikowe i przeciwstarzeniowe tretinoiny zostało dokładnie udokumentowane.
 
Przedłużone stosowanie tretinoiny wiąże się jednak z wystąpieniem "retinoid dermatitis", co objawia się zaczerwieniem skóry, uczuciem pieczenia, swędzenia i wystąpieniem obrzęku. Z tych właśnie powodów tretinoina jest stosowana w dziale medycyna estetyczna, w formie kremów i logionów o niskiej koncentracji ( kremy 0,025- 0,05%, lotiony do 1%).
 
Tretinoina jest pochodna wit.A, najlepiej udokumentowaną klinicznie substancją o działaniu przeciwstarzeniowym, w masce występuje w stężeniu 5,10 i 15 % – jest to 100 – krotnie wyższe stężenie niż w produktach stosowanych do tej pory w dziedzinie medycyna estetyczna. Ze względu na okluzyjną formę maski i jej farmaceutyczną recepturę uzyskujemy większą penetrację tretinoiny, co pozwala nam zredukować ilość aplikacji. Uzyskujemy szybkie efekty poprawy jakości skóry, bez efektów ubocznych stosowania tretinoiny.

EFEKTY:
– ujednolicenie struktury skóry
– normalizację wydzielania się sebum
– zredukowanie przebarwień
– poprawę elastyczności skóry
– poprawę nawilżenia skóry
– zredukowanie nadwrażliwości skóry
– zredukowanie płytkich i głębokich zmarszczek
 
Częstotliwość zabiegów: Maskę tretinoinowa stosuje się co 7-14 dni ,3-5 zabiegów, potem dla podtrzymania efektów 1 raz na miesiąc.

Cena: Skin Fit – Maska Tretinoinowa 400 zł
 
www.beautymed.com.pl
 
 

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...