Zabierz muszelki do swojej łazienki

 
Już od 4 sierpnia w sklepach sieci będzie można nabyć unikalne, puszyste ręczniki, które dzięki swej łagodnej, błękitnej barwie oraz wyhaftowanym morskim motywom, nadadzą Twojej łazience prawdziwy urok podwodnego królestwa.
 

 

Wyjątkowo miękkie i puszyste ręczniki frotte o gramaturze 450 g/m2 świetnie wchłaniają wodę, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do kąpieli, jak i na basen, SPA czy też plażę. Wykonane z wysokiej jakości bawełny są łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe.
 
Dobór ręcznika do łazienki lub na wyjazd rekreacyjny nie sprawi problemu, gdyż produkt dostępny będzie w 4 wzorach i 2 kolorach, a na różne okazje przygotowano odpowiednie rozmiary:

* myjka – 16 x 21 cm (cena 7,99 pln za 3 sztuki),
* 30 x 50 cm (cena 11,99 pln za 3 sztuki),
* 50 x 100 cm (cena 24,99 pln za 2 sztuki),
* 70 x 140 cm (cena 24,99 pln za 1 sztukę),
* 100 x 150 cm (cena 34,99 pln za 1 sztukę)

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...