Bogactwo to stan umysłu

 

Urodziłaś/eś się wyposażona/y we wszystko co może zapewnić pełnię szczęścia i powodzenie. Masz wszystko by wygrywać, zdobywać i przezwyciężać wszelkie przeszkody, kąpać się w blasku wewnętrznego piękna. Bieda i niedostatek nie jest cnotą. Jest to chorobliwy stan umysłu. Nie jesteś tu po to, by zmagać się z życiem. Życie jest twoim wielkim darem. Zdrowie, dobrobyt, szczęście, harmonia i odnalezienie Twojego miejsca w życiu jest Twoim naturalnym przywilejem.
Urodziłaś/eś się by być szczęśliwą/ym.
Obfitość i dobrobyt to stan umysłu. Możesz wierzyć w zarazki i zły los lub wierzyć w moc, zdrowie i dostatek. Twoje otoczenie i sytuacja finansowa są dokładnym odbiciem twego sposobu myślenia. Przywykliśmy myśleć o pieniądzach, tak jak myśleli nasi, rodzice, dziadkowie, bliscy. Zwykle żyjemy tylko nieco lepiej, niż oni. To zmiana  myśli i przekonań może zdziałać w Twim życiu cuda. To otwarcie się na sukces, przyjmowanie obfitości i dobrobytu może zmienić Twoje życie.

 

 Każdego dnia masz wybór żyć w braku, w niedostatku lub w radości i obfitości. Kim wybierasz być?

 

 

Czy trzeba przegrać świat, aby wygrać duszę? Czy można zarabiać pieniądze robiąc
to co się kocha? Warsztat o tym, jak dzięki słuchaniu wewnętrznego głosu i tworzeniu
wizji wejść na ścieżkę obfitości i wypełniać swoje życie.

 

Zapraszamy 19-20 kwietnia, w godz. 10-18, ul. Wielka 10, inwestycja 250pln,

Warsztat prowadzi Alicja Bednarska, więcej o Alicji na stronie www.berckana.pl

Zapraszamy!!!!!!

Zgłoszenia przyjmujemy mailem do 15 kwietnia

Uwaga!!! są jeszcze wolne miejsca na nasz najbliższy warsztat, osoby chcące się zapisać proszę o maila do Arlety Kałążnej austrelia@o2.pl

( w wyjątkowych przypadkach kontakt telefoniczny  z Arletą pod numerem 695408255 )

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Aleksandra Stanek

ps. z powodu wyjazdu na maile wysłane na adres filia.poznan@wp.pl bedę mogła odpowiedzieć dopiero po 21 kwietnia

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...