CAMOLIN BLIŻEJ NATURY!

0

CAMOLIN to NOWA marka, która powstała z miłości do natury i wyjątkowych wspomnień – zapach ogrodu, smaków dzieciństwa i słodkiej beztroski.

Camolin wegańskie kosmetyki

Przenieś się wspomnieniami do czasów dzieciństwa i wakacji spędzonych na łonie natury. Przypomnij sobie pachnące poziomki zrywane prosto z ogrodu. Wianki z polnych kwiatów suszone na drewnianym płocie. Huśtawkę nad rzeką zawieszoną na rozłożystym dębie. Kwaśne mirabelki obsypujące się garściami z drzewa czy ciasto z rabarbarem i kruszonką pachnące latem….

Kosmetyki CAMOLIN są wegańskie zapewniające ekologiczną i zdrową pielęgnację skóry. Nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a ich receptura oparta jest na naturalnych wyciągach I ekstraktach z roślin oraz ziół. To kosmetyki dla osób, którym los zwierząt nie jest obojętny.

„Wierzymy, że to co naturalne jest dobre, dlatego stworzyliśmy kosmetyki zawierające ponad 90% składników pochodzenia naturalnego”.

W ofercie marki CAMOLIN znajdują się żele pod prysznic damskie o wyjątkowych zapachach: rozmarynu, kwiat lipy, truskawki, mirabelki, melisy.Wyjątkowe wersje męskich żeli, to oryginalne nuty dąbu, kasztanu ichmielu.
Linię mydeł do rąk stanowią produkty o aromacie rozmarynu, rabarbaru, bazylii z brzoskwinią, poziomki oraz mięty.

Więcej informacji znajdziecie na www.camolin.eu

Camolin wegańskie kosmetyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here