Świadomy makijaż z BoHo Green Make-Up

Coraz bardziej świadome konsumentki poszukują naturalnych i organicznych kosmetyków nie tylko do pielęgnacji ciała i włosów, ale również do makijażu. Teraz częściej niż kiedykolwiek prześwietlają receptury kosmetyków, gdyż chcą mieć wpływ na to, co każdego dnia nakładają na swoją skórę. Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki do makijażu Boho?

Francuskie kosmetyki BoHo Green Make-Up

Kilka lat temu na polskim rynku kosmetycznym zagościła marka BoHo Green Make-Up, która oferuje kosmetyki do świadomego makijażu. Są to preparaty produkowane we Francji od 2012 roku, które łączą w sobie naturalność, wydajność, przejrzystość składu i piękno. W jej ofercie znajdziesz naturalne i organiczne kosmetyki, które pozwolą wykonać pełny makijaż. Warto podkreślić, że produkty te powstają według norm certyfikatu Bureau Veritas, a wiele z nich otrzymało certyfikaty Cosmebio lub Cosmos Organic.

Piękny i zdrowy makijaż? Poznaj kosmetyki BoHo Green Make-Up

Wybierz to, co najlepsze z natury i sięgnij po wysokiej jakości organiczne kosmetyki do makijażu, które powstają ogromną z troską o zdrowie twojej skóry oraz środowisko naturalne bez krzywdzenia zwierząt. Preparaty do cery, ust i oczu zawierają 99-100% naturalnych składników, a lakiery do paznokci do 86% naturalnych składników.

W ofercie marki BoHo Green Make-Up znajdziesz naturalne i organiczne kosmetyki do makijażu takie jak:

  • cienie do powiek
  • szminka
  • maskara
  • kredka do oczu
  • korektor
  • podkład w kompakcie
  • róż do policzków
  • lakier do paznokci

Czym powinny wyróżniać się wysokiej jakości naturalne i organiczne kosmetyki do makijażu?

Marka Boho Green tworzy swoje kosmetyki:

– Z surowców warzywnych i biologicznych, by oferować intensywnie napigmentowane, ekskluzywne kosmetyki naturalne.

– W optymalnie zaprojektowanych i ekologicznych opakowaniach bez zbędnego plastiku i kartonów. Firma wybiera łatwe do recyklingu materiały takie jak drewno, szkło czy karton.

– Lokalnie, aby maksymalnie ograniczyć emisję dwutlenku węgla.

– O przejrzystych składach i nietestowane na zwierzętach.

www.oneorganic.eu

Postaw na świadomy make-up z Boho Green!

Najpopularniejsze telefony w 2021


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podobne wpisy

dom i ogród Featured

Żelazka parowe – jakie wybrać?

Zasada działania żelazka parowego jest taka, iż para, wnikając w tkaninę, ułatwia jej wyprasowanie. Planując jednak zakup żelazka parowego należy mieć na uwadze kilka czynników, które w przyszłości rzutować będą na nasze zadowolenie z dokonanego wyboru. Oto najistotniejsze z nich:

Czytaj...
kosmetyki

Maski na noc jak stosować i czy warto?

Kosmetyki na noc budzą coraz większe zainteresowanie. Popularność na nie zapoczątkowała moda na azjatycką pielęgnację twarzy. Na noc na twarz aplikować można zarówno kremy, jak i sera, maski, a nawet peelingi. Kosmetyki te potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Efekty ich działania widać od razu po przebudzeniu. Jakie rezultaty przynosi stosowanie maski na noc i jak często […]

Czytaj...
kosmetyki

Pianka Foa-m my god! nagrodzona przez magazyn Women’s Health!

Jury konkursu Produkt Roku 2020 magazynu Women’s Health uhonorowało piankę Foa-m my god! Alkemie w kategorii: produkty wegańskie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Produkty podzielone zostały na 10 kategorii, a w każdej z nich znalazły się też szczegółowe podkategorie.

Czytaj...