Carnival LOOK Marki INGRID

Minimalizm jest nadal na topie, ale w trakcie witania Nowego Roku i karnawału jego reguły nie obowiązują! W tym przypadku wszystkie chwyty dozwolone i zasada jest tylko jedna: wyróżnić się z tłumu!

Zagrać można odważną kreacją lub dodatkami, ale bez wątpienia makijaż powinien być uzupełnieniem zamierzonej stylizacji.

Marka INGRID na karnawał proponuje graficzne smoky eyes w czerni urozmaicone efektownym fioletem z rozjaśnieniem pod łukiem brwiowym i miedzianym złotem w wewnętrznym kąciku oka. To niestandardowe połączenie kolorów potrafi wydobyć hipnotyzujące spojrzenie i uwypuklić każdy kolor tęczówki. Zniewalająco długie i pogrubione rzęsy są wspaniałym uzupełnieniem makijażu oka. Mocne usta w stonowanym odcieniu czerwieni i rozświetlona cera, na której światło w magiczny sposób zatrzymuje się jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki są nierozłącznymi elementami tego wyjątkowego look’u.

Do wykonania makijażu INGRID CARNIVAL LOOK:

  • Baza rozświetlająca pod makijaż INGRID, Sugerowana cena: 23,99 zł
  • Podkład rozświetlający INGRID Ideal Lumi, Sugerowana cena: 19,99 zł
  • Puder rozświetlający INGRID HD Beauty Innovation, Sugerowana cena: 16,99 zł
  • Cień Egoist INGRID nr 16, Sugerowana cena: 7,99 zł
  • Pomadka Wonder Shine INGRID nr 287, Sugerowana cena: 10,99 zł
  • Profesjonalny zestaw do stylizacji brwi INGRID, Sugerowana cena: 13,99 zł

podobne wpisy

kosmetyki

Pianka Foa-m my god! nagrodzona przez magazyn Women’s Health!

Jury konkursu Produkt Roku 2020 magazynu Women’s Health uhonorowało piankę Foa-m my god! Alkemie w kategorii: produkty wegańskie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Produkty podzielone zostały na 10 kategorii, a w każdej z nich znalazły się też szczegółowe podkategorie. 

Czytaj...
kosmetyki polecane

NIEZBĘDNE NOWOŚCI ALKEMIE!

Wiemy, że przez szybkie tempo życia i pośpiech, zdarza nam się pomijać niektóre etapy na krętej drodze dbałości o zdrową cerę. My mówimy: zwolnij. Odetchnij. Zadbaj o siebie. Ten kosmetyk to jeden z najważniejszych produktów, które powinnyśmy mieć w kosmetyczce…

Czytaj...
kosmetyki polecane

CZARUJ SPOJRZENIEM KAŻDEGO DNIA!

Listopad to miesiąc nowości od AURI, które zachwycą każdą miłośniczkę makijażu.  Nowa seria akcesoriów marki AURI dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann, przez cały listopad. 

Czytaj...