Co zabrać i jak się przygotować na wakacje z dzieckiem?

0

Jeśli jednak wszystko przebiegło dobrze i Twoje dziecko dobrze znosi podróże, kluczem do idealnego wyjazd jest odpowiednie przygotowanie i spakowanie się. Oto kilka bardzo przydatnych wskazówek.

Najważniejszą kwestią podczas wyjazdów, na bliższe i dalsze urlopy, jest zdrowie. Dlatego przed podróżą powinniśmy zabrać dziecko do lekarza i zbadać je dokładnie. Jeżeli wybieracie się do krajów tropikalnych, idźcie do specjalistycznej poradni i dowiedźcie się o wszystkich zagrożeniach, dobierzcie odpowiednie szczepienia czy leki przeciw malarii. Jeszcze w kraju sprawdźcie na jakim poziomie jest służba zdrowia w miejscu, do którego jedziecie. Mając pewność, że w razie potrzeby bez problemu znajdziecie pomoc, będziecie spokojniejsi. Nie zapominajcie o tym, że musicie zabrać ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę. W niektórych przypadkach sami możecie pomóc dziecku, jednak musicie się do tego przygotować.

Jednym z punktów dobrego przygotowania jest odpowiednio spakowana walizka. Zdecydowanie musisz wziąć ze sobą:

  • sprzęt do kąpieli dziecka
  • odpowiednia ilość ubranek na każdą pogodę
  • sprzęt do przenoszenia dziecka(najwygodniejsze będą chusty do noszenia dzieci, polecam te firmyLodger, są bardzo solidne)
  • zapas pieluszek i chusteczek krem z filtrem SPF 50 i inne kosmetyki dla dziecka

Jeśli dobrze przemyślisz całą podróż, będzie to wspaniała zabawa i odpoczynek nie tylko dla dziecka ale i oczywiście dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here