Czy warto kupować gadżety w prezencie?

0

Zwykle próbujemy kupić wyjątkowy prezent, ale wychodzi tak, że kupujemy naszym zdaniem praktyczne prezenty, a dla solenizanta czy osoby obdarowanej jest to kolejny zbiorniczek na kurz. Rozwiązaniem wyjadą się być śmieszne podarunki takie jak np. latający budzik. Czy warto kupować tego typu prezenty?
 
Wszystko zależy przede wszystkim od charakteru osoby, dla której prezent ma być przeznaczony. Jeśli kupujemy upominek dla osoby z poczuciem humoru to możemy być spokojni, że np. otwieracz do piwa z licznikiem wywoła uśmiech na jej twarzy. Jednak jeśli osoba obdarowywana jest ponurakiem i poważnie podchodzi do życia to możemy poważnie się narazić.
 
Śmieszne prezenty dostępne w wielu sklepach internetowych mogą być wielkim zaskoczeniem dla solenizanta. Jeśli dostał już wszystkie możliwe nudne prezenty takie jak kosmetyki, ubrania czy naczynia to będzie się spodziewał, że nasz prezent będzie w podobnym charakterze. Jednak jeśli w pudełku znajdzie super gadżety np. królową kaczek czy wartościowy papier toaletowy to może być bardzo zaskoczony i możemy sprawić mu ogromną radość.
 
Kupując nietypowe podarunki możemy wnieść trochę śmiechu i dobrego humoru na imprezę, na którą się wybieramy. Zabawne podarunki takie jak np. wykrywacz kłamstw, mówiący otwieracz do piwa czy wielkie stopy mogą rozbawić gości i wnieść więcej luzu i rozładować atmosferę jeśli impreza się nie klei.
 
Jeśli gadżety, które przynieśliśmy na imprezę spodobają się innym gościom to możemy być pionierami i przełamać modę na nudnawe prezenty. Idąc za naszym przykładem znajomi mogą zacząć także obdarowywać innych ciekawymi i oryginalnymi prezentami. Gorzej jeśli nasz pomysł się nie spodoba i będziemy uważani za zbyt wielkich luzaków, ale przecież nie zdanie gości się liczy, tylko reakcja solenizanta.
 
 

Gadżety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here