Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy

Twierdzi, że jeżeli partnerka będzie dla mężczyzny miła, a nawet bardzo miła, nie oznacza to wcale, że mężczyzna bardziej się zaangażuje.

Kluczem do zdobycia go na dłużej jest być zołzą, oczywiście w pewnych granicach.
Dlaczego? Bo mężczyzn to pociąga oraz intryguje.
Rób tak, żeby to ON biegał za Tobą… aż go złapiesz! – Oto motto książki.

Sherry Argov
DLACZEGO MĘŻCZYŹNI POŚLUBIAJĄ ZOŁZY

Cena detaliczna: 19,90 zł
Wydawca: Bellona
208 stron
format 150×210 mm
oprawa miękka

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...