Ecstatic Dance – warsztaty tańca z Kamą Korytowską

 

Taniec jest jednym z niezwykle prostych i skutecznych dróg docierania do Siebie. Do sił złożonych w nas samych, które tylko czekają żeby się uwolnić, wyrazić, spełnić. Każdy ruch jest twój, niepowtarzalny, oddający ciebie, twoją historię, twoje ciało, twoją unikalną sygnaturę we wszechświecie.

"Pragnę podzielić się z wami tym co kocham, co znam bardzo głęboko i co uwielbiam robić – tą miłością jest dla mnie taniec. Tańczę intensywnie od czternastu lat. W ciągu kilku chwil moje ciało wie jak dotrzeć do przestrzeni, która jest samym życiem – to czego wtedy doznaję mogę tylko nazwać ekstazą. Czasem jest ona pełna, wielka, wyrażana ogromnym ruchem, donośnym głosem; czasem jest cicha, subtelna, prawie niedostrzegalna. Esencja tego miejsca pozostaje niezmienna."

Jestem Integratywnym Terapeutą Pracy z Ciałem i Ruchem (Bodymind Centering, Psychologia Somatyczna, Ruch Autentyczny), przetańczyłam tysiące godzin metodą 5 rytmów, praktykuję medytację w ruchu. Oferuję warsztaty embodied consciousness i ustawienia rodzinne w Anglii i w Polsce. Mieszkam od ponad dwudziestu lat w Cambridge gdzie mam prywatną praktykę bodymind.

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie taneczne z Ecstatic Dance. Przez dwie i pół godziny skupimy się na swobodnym, autentycznym ruchu, który wypływa z nas samych. Naszym przewodnikiem będzie Kama Korytowska, którą część z Was zna pewnie z ustawień Hellingerowskich. Tym razem poprowadzi nas poprzez swoją autorską metodę taneczną.

 

Dajcie sobie to poniedziałkowe popołudnie w prezencie. Zapraszamy!

czas: 4.II.2008, 19-21.30

koszt: 50 zł ( zaliczka 20 zł., płatna do 31.I. na konto Centrum Alea 25 1140 2004 0000 3602 4415 9386) rezerwacja zostanie potwierdzona powpłacie zaliczki.

miejsce : Łódź, adres sali podamy przed samym warsztatem

 

 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...