Endermolift® naturalny zabieg na twarz – zadbaj o siebie na Sylwestra


Źródło: Firma Polmax
 
Endermolift®
to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Ekskluzywne zabiegi Endermolift® oparte są na opatentowanej technologii francuskiej firmy LPG® – producenta aparatów do Endermologie®.
 
Zabieg jest wyjątkowo delikatny. Magnetyczne klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstością, a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Najniższa częstotliwość 4Hz jest używana w drenażu, średnia częstotliwość 8 Hz wygładza linie i zmarszczki oraz przywraca skórze blask, wysoka częstotliwość 16 Hz pomaga w regeneracji dojrzałej, luźnej skóry i idealnie podkreśla kontury twarzy, technika Roll rozluźnia mięśnie twarzy oraz redukuje lokalne otłuszczenia (podwójny podbródek, policzki). Efekty widać już po pierwszych zabiegach: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.


Źródło: Firma Polmax
 
Najnowsze aparaty LPG® do Endermologie® Cellu M6® Integral i Cellu M6® Endermolab wyposażone są w nową, lżejszą głowicę Endermolift®, umożliwiającą bardziej precyzyjne działanie. Klapki mają zmienioną strukturę i przystosowane są do dwóch rodzajów skóry: normalnej i wrażliwej Oprócz twarzy Endermolift® stosuje się również w sytuacji skóry szyi, dekoltu i biustu.
 
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW!

Czytaj...