Idealna biżuteria na znak przyjaźni

0

Przyjaźń jest szczególnym rodzajem relacji pomiędzy ludźmi. Mówimy o niej, gdy odczuwamy z drugą osobą silną więź, możemy jej powierzyć swoje sekrety oraz zawsze liczyć na jej pomoc. Biżuteria dla przyjaciółek pozwoli wam podkreślić siłę i trwałość tej zażyłości. Odpowiednio dobrana jest bowiem symbolem, który pieczętuje moc przyjaźni pomiędzy bratnimi duszami.

Ciekawa biżuteria dla przyjaciółek

Przywiązanie do drugiej osoby wyrażamy często podarunkami, które mają symbolizować wspólną więź. Jest to ważna forma jej podkreślenia, zwłaszcza dla kobiet. Prostym i zarazem eleganckim sposobem na wyrażenie wzajemnej bliskości jest biżuteria dla przyjaciółek. Możecie obdarować się nią wzajemnie lub wyrazić swoją sympatię poprzez biżuterię dla dwojga.

Ta ostatnia opcja idealnie podkreśli trwałość waszej przyjaźni. Za jej symbol może posłużyć podwójna zawieszka w kształcie serca, z której każda z was będzie nosić jedno (lub jego połówkę). Równie wymowne są ozdoby z grawerowanymi sentencjami lub imionami. Na swojej popularności nie tracą też łańcuszki, otwierane zawieszki oraz gustowne, personalizowane charmsy do bransoletek.

Ponadczasowe bransoletki dla przyjaciółek

Biżuteria symbolizująca przyjaźń powinna odpowiadać gustowi bliskiej Ci osoby oraz być na tyle uniwersalna, aby pasowała do większości strojów i okazji. Stylowe bransoletki (np. skórzane, siateczkowe czy typu bangle) będą dobrym wyborem. Na ich zapince możesz wygrawerować swoje imię lub dobrać do nich charms w postaci dowolnego symbolu przyjaźni.

Najlepszym wyborem będzie srebrna bransoletka, bowiem kolor ten pasuje do większości strojów. Najbezpieczniej jest wybrać tą o klasycznym, prostym wzorze z jednym symbolicznym elementem. Pamiętaj, że bransoletki dla przyjaciółek mają za zadanie podkreślić przede wszystkim bliską relację dwóch osób a nie manifestować przepychem.

Eleganckie Łańcuszki dla przyjaciółek

Łańcuszki są dobrym prezentem na podkreślenie przyjaźni. Są one – podobnie jak bransoletki – uniwersalnym podarunkiem, który pasuje do większości kreacji. Oczywiście musisz wiedzieć, jaki rozmiar łańcuszków nosi Twoja przyjaciółka. Zaletą tego prezentu jest możliwość dobrania do niego ciekawych zawieszek. Możesz też wybrać naszyjnik na ozdobne charmsy.

Waszą przyjaźń najlepiej wyrażą charmsy lub zawieszki z motywami serc, piórek, kluczy, kłódek, motyli oraz ptaków. Podkreślą one ciepłą, kobiecą przyjaźń oraz wzajemne zrozumienie. Nie zapomnij, aby grubość łańcuszka oraz wielkość oczek dopasować do wagi oraz gabarytów zawieszki i charmsów (zwłaszcza, jeśli planujesz ich więcej niż jeden).

Biżuteria w każdym wieku

Podarunki na znak przyjaźni nie są domeną tylko i wyłącznie osób dorosłych, ale także dzieci i młodzieży. Być może Twoja córka chciałaby podarować swojej przyjaciółce symbolizujący ich przyjaźń prezent? Bransoletki ozdobione charmsami (lub same charmsy) będą doskonałym wyborem. Mogą mieć one kształt serca, kluczyka, zwierząt czy bajkowych postaci.

Przyjaźń w rodzinie

Znak przyjaźni nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie relacji pomiędzy niespokrewnionymi osobami. Wszak łańcuszki dla przyjaciółek, bransoletki czy zawieszki mogą symbolizować także bliską przyjaźń pomiędzy siostrami czy rodzicami i dziećmi. Doskonale sprawdzi się tutaj biżuteria z charmsami w postaci syna i córki, drzewa genealogicznego czy serc z grawerowanymi sentencjami.

Aby podkreślić przyjacielską relację z rodziną, możesz wybrać biżuterię z napisem „ukochana mama”, „najlepsze siostry” czy „przyjaciele na zawsze”. Pamiętaj, że biżuteria powinna być wygodna w noszeniu, tak aby druga osoba chętnie ją zakładała. Najważniejsze jest jednak, aby jej wybór pochodził prosto z serca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here