Impreza mikołajkowa dla dzieci – moc atrakcji podczas rejsu promem!

Święta Bożego Narodzenia to czas, który najmłodszym kojarzy się przede wszystkim ze świętym Mikołajem i prezentami. Na upominek czekają jednak również kilka tygodni wcześniej, czyli w mikołajki. Zamiast podejść do tego tematu w tradycyjny sposób, warto zaskoczyć dzieci i zabrać je na niezapomnianą imprezę mikołajkową – na przykład na taką, która odbywa się w ramach rejsu promem.

Ubieranie choinki, unoszący się w domu zapach pierników, podjadanie łakoci, czy niecierpliwe wyglądanie przez okno w poszukiwaniu sani świętego Mikołaja – najmłodsi uwielbiają zarówno same święta, jak i poprzedzające je tygodnie. W magiczny, świąteczny nastrój można je wprowadzić już na początku grudnia, kiedy to organizowane są ciekawe imprezy mikołajkowe dla dzieci. Warto zainteresować się zwłaszcza tymi, które pozwalają im spędzić czas wspólnie z rodzicami czy dziadkami, a jednocześnie są wypełnione licznymi, zapadającymi w pamięć atrakcjami. Dobry wybór stanowią tutaj między innymi mikołajkowe wycieczki promowe, które nie tylko spełniają te kryteria, ale dodatkowo przybliżają dzieciom polską tradycję świąt. Sprawdź, z jakich jeszcze powodów warto zabrać pociechę w taką przedświąteczną podróż.

Wspólny czas dla dzieci i rodziców

W dobie smartfonów i komputerów trudno jest zainteresować najmłodszych tym, co naprawdę ważne. Zresztą dziś, również wielu dorosłych zmaga się z nadmiarem pracy i codziennych obowiązków, przez które zdarza im się poświęcać zbyt mało uwagi swoim dzieciom. Tymczasem mikołajkowy rejs promem pozwala rodzicom oderwać się od bieżących spraw, a ich pociechom przeżyć niezapomnianą przygodę w towarzystwie świętego Mikołaja oraz jego pracowitej załogi – elfów i śnieżynek. Stanowi również świetną okazję do wspólnej zabawy i zasmakowania prawdziwej magii świąt. Co konkretnie ma do zaoferowania przedświąteczny, 24-godzinny rejs statkiem?

Pełna wrażeń impreza mikołajkowa

Doświadczeni animatorzy, przebrani za elfy i śnieżynki, przygotowali dla najmłodszych cały szereg gwiazdkowych aktywności: świąteczne quizy, warsztaty i zabawy plastyczne. Dzięki nim, dzieci mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących świąt, jak również poznać polskie, świąteczne tradycje. Dodatkowo, śnieżynki pomogą im w przygotowaniu i pakowaniu prezentów, a także zabiorą je do krainy zabawy, gdzie będą mogły spotkać świętego Mikołaja. Taka impreza mikołajkowa to najlepszy sposób na to, by zapewnić najmłodszym świetną rozrywkę, a zarazem przekazać im ciekawą  wiedzę na temat świąt Bożego Narodzenia. 

Warto również zauważyć, że niezapomnianym przeżyciem będzie dla dzieci także sam rejs promem. Pozwoli im przekonać się, jak wyglądają uroki życia na statku oraz praca jego załogi, czy też zobaczyć majestatyczny bezkres morza.

Mikołajkowa wycieczka promowa – atrakcje również dla dorosłych

Goszczący na pokładzie święty Mikołaj, wraz z pracowitymi elfami i śnieżynkami, zatroszczą się o dobrą zabawę nie tylko dzieci, ale również ich opiekunów. Do dyspozycji gości będzie też wigilijny bufet all inclusive, na który składają się polskie, tradycyjne potrawy wigilijne oraz szwedzkie przysmaki. Poza tym, będą mogli odpocząć od codziennych obowiązków i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia oraz relaksu. Przewidziano dla nich między innymi mikołajkową dyskotekę, muzykę na żywo, czy też możliwość skorzystania z pokładowego SPA. W strefie wypoczynku mogą odpocząć na leżakach, podziwiając morze zza przeszklonej ściany, a także odprężyć się w gorącej kąpieli lub wypróbować aromatyczny prysznic. 

Trzeba pamiętać, że w mikołajkowym rejsie promem najważniejsza jest możliwość spędzenia czasu z dziećmi – czasu, którego tak brakuje na co dzień. Dlatego warto podarować sobie wspólne chwile oraz bezcenne wspomnienia, do których cała rodzina będzie chętnie wracać.  

O szczegółowym programie wycieczki, przygotowanych atrakcjach, terminach wyjazdu oraz cenach biletów promowych można przeczytać na stronie: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/mikolajki-na-morzu.

Grafika: fotolia.com

Artykuł sponsorowany

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...