Inteligencja finansowa

W tym celu powstał warsztat „Twoja Droga do Wolności finansowej – podstawy inteligencji finansowej”.
 
Dowiesz się na nim, co to znaczy być wolnym finansowo, odkryjesz swoją motywację do zarabiania, poznasz swoje przekonania na temat pieniędzy i przeszkody, które nie pozwalają ci się wzbogacić, dowiesz się co znaczą aktywa i pasywa dla inwestora oraz model przepływu pieniędzy, nauczysz się jak obliczyć swój stan zamożności, poznasz nowe techniki, które pozwolą TOBIE kontrolować twoje pieniądze, a nie odwrotnie..
Praktycznie przećwiczysz też zdobyte umiejętności grając w słynną grę CASHFLOW.
 
Pomysłodawczynią i jednocześnie współprowadzącą warsztat jest Katarzyna Kowalska.
Do zgłębienia tematu inteligencji finansowej zainspirowało ją życie, doświadczenia i wiedza na temat umiejętności zarabiania i inwestowania pieniędzy.
Katarzyna od roku prowadzi Filię Instytutu Ewy Foley w Katowicach.

Warsztat „Twoja Droga do wolności finansowej – podstawy Inteligencji Finansowej” odbędzie się 24 listopada b.r. w Katowicach, przy ul. Jagiellońskiej 19/6.Cena: 120 zł.

Informacje i zapisy:
tel. 0 798 615 777, e-mail: katowice.isi@onet.eu

Katarzyna Kowalska trener i doradca biznesowy (zarządzanie i rozwój zasobów ludzkich), coach, inspirator rozwoju osobistego, praktyk NLP, z wykształcenia mgr ekonomii, z kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku pracy, w tym jako dyrektor personalny, członek zarządu. W zakresie metod rozwoju potencjału ludzkiego szkoliła się u Ewy Foley (umiejętności życiowe, holistyczna edukacja, zdrowie), Gerharda Walpera (konstelacje rodzinne  wg Berta Hellingera) oraz w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (psychoterapia w ujęciu Gestalt).

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...