Co zrobić, by Twoje dziecko miało piękny i zdrowy uśmiech?

Dla najmłodszych przygotowano „Moją pierwszą szczoteczkę Colgate”. Jest ona bardzo delikatna w oczyszczaniu dopiero co wyrżniętych zębów i tkanek miękkich jamy ustnej.
Mała, miękka główka szczoteczki o owalnym kształcie idealnie pasuje do maleńkiej buzi dziecka.
Wyjątkowo miękkie włókna o zaokrąglonych końcach, bezpiecznie masują dziąsła podczas ząbkowania, jak również efektywnie szczotkują pierwsze zęby.
Obszar włókien w niebieskim kolorze umożliwia odmierzyć właściwą ilość pasty, a szeroka, miękka, antypoślizgowa rączka jest bardzo wygodna dla rodziców i dziecka.
Jest to szczoteczka idealna dla dzieci w czasie ząbkowania (do 2 roku życia).
 
„Uśmiech malucha”
to szczoteczka dla dzieci rozpoczynających samodzielnie szczotkowanie zębów (od 2 do 6 roku życia).
Układ zaokrąglonych włókien o różnej długości umożliwia docieranie do wszystkich zębów, także trudno dostępnych zębów trzonowych i przestrzeni międzyzębowych.
Centralnie umieszczone kolorowe włókna ułatwiają dozowanie pasty, a miękka i wygodna rączka łatwo utrzymuje się w dziecięcej dłoni i zachęca dziecko do szczotkowania.
Jest to szczoteczka dla dzieci, które mają już mleczne zęby.
 
Szczoteczka „Uśmiech starszaka” przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia, z pierwszymi stałymi zębami.
 Posiada ona owalną główkę wykonaną z miękkiego materiału. Różnej długości włókna docierają do wszystkich zębów.
Centralnie umieszczone kolorowe włókna pomagają odmierzyć odpowiednią ilość pasty dla dzieci w tym wieku.
Z tyłu główki szczoteczki znajduje się specjalna powierzchnia do oczyszczania języka. Pozwala to wyrobić u dzieci właściwe nawyki higieny jamy ustnej. Wygodne oparcie na kciuk oraz rączka z miękkiego, antypoślizgowego materiału zapewniają dziecku kontrolę podczas szczotkowania zębów.

Joanna Bogielczyk

Szczoteczki Colgate Smiles – to szczoteczki, które rosną razem z Twoim Dzieckiem!

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...