VI Koncert Dziecinnie Prosty Kreatywki w Poznaniu – zapraszamy

Jak zwykle usłyszymy przeróżne barwy ciekawych instrumentów, zaśpiewamy wspólnie wesołe przyśpiewki i ucieszymy się rozwijającą zabawą. Będzie można baraszkować po wykładzinach z poduszeczkami, klaskać i tańczyć do woli! Rodzinna atmosfera pełna uwagi poświęconej dziecku uszczęśliwi każdego malucha, a moment kulturalnego przeżycia wzbogaci wnętrze wszystkich uczestników.
 
Biletem wstępu jest guzik – tak, właśnie guzik, taki najzwyklejszy – oby jak największy! Zebrane guziki posłużą nam do produkcji ogromnej grzechotki, która specjalnie dla nas wykona utwór zatytułowany „Guzik z pętelką”, a następnie starsze dzieci w czasie spotkań Rozśpiewanych bucików oraz Konsonansowych dzieci wykonają z nich własne grzechotki!
Poza tym, oczywiście, wstęp wolny!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc tym razem prosimy o zapisy, które przyjmujemy pod adresem mailowym: koncert@kreatywka.pl
lub pod nr tel. 509 934077 (preferowane zgłoszenie poprzez sms z imieniem i nazwiskiem oraz ilością osób z koniecznym wiekiem dziecka/dzieci)
Więcej informacji na www.kreatywka.pl

Serdecznie zapraszamy!

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...